Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå hoodie med dragkedja - Säljer en stilren grå hoodie med dragkedja och huva. Perfekt för kyliga dagar med sin mjuka och bekväma passform. Ribbstickade muddar vid ärmslut och nederkant ger en snygg finish.
Grå hoodie med dragkedja  - En stilren grå hoodie från Lager 157 i storlek M.  Tillverkad i mjuk bomullsblandning. Långärmad och enkel design som passar till det mesta. Säljer då den inte kommer till användning längre 💗
Grå Moncler hoodie med dragkedja - Snygg grå hoodie från Moncler med hel dragkedja och huva. Tröjan har Moncler-logga på ärmen och fickor framtill. Insidan är mjuk och huvan har coola ränder i rött, blått och vitt. Perfekt för chill dagar och streetstyle.
Grå Moncler hoodie med dragkedja - Snygg grå hoodie från Moncler med hel dragkedja och huva. Tröjan har Moncler-logga på ärmen och coola ränder i rött, vitt och blått på insidan av huvan. Mjuk bomullskänsla och två fickor framtill. Perfekt för chill eller streetwear.
Grå hoodie från Burberry med dragkedja - Snygg grå hoodie från Burberry med klassiskt rutigt foder i huvan och insidan. Tröjan har dragkedja, snörning vid huvan och två stora fickor fram. Broderad Burberry-logga på bröstet. Perfekt för dig som gillar exklusiva streetwear-vibes.
Grå hoodie från Burberry med dragkedja - Säljer en grå hoodie från Burberry med klassiskt rutigt foder i huvan. Tröjan har dragkedja framtill, snörning i huvan och två stora fickor. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig look med ikoniska Burberry-detaljer.
Grå Burberry hoodie med dragkedja - Tja säljer min äkta burberry tröja i riktigt bra skick. Använd väldigt fåtal ggr då jag tycker den inte sitter så bra på mig. Hör av er vid funderingar
Grå Burberry hoodie med dragkedja - Snygg grå hoodie från Burberry i storlek M. Klassisk dragkedja framtill och två fickor. Huva med ikoniskt Burberry-rutigt foder i beige, svart och rött. Mjuk bomullskvalitet och broderad logga på bröstet. Perfekt för dig som gillar stilrena märkesplagg.
Grå hoodie från Saylus med dragkedja
Grå hoodie från Saylus med dragkedja - 0

Grå hoodie från Saylus med dragkedja

Storlek: M
Märke: Saylus
Färg: Grå
Skick: Nytt skick

699 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mysig grå hoodie från Saylus i stickat material. Tröjan har huva med snörning, dragkedja framtill och två fickor. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och enkel stil.

Henning Lundqvist
Henning Lundqvist
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ralph Lauren Hoddie - Säljer en grå hoodie från Ralph Lauren med trycket 'U.S.A. 67 POLO' på framsidan. Tröjan har en justerbar huva med snören och en stor ficka framtill. Perfekt för en avslappnad stil. Den är helt ny med tags! Ny pris 2,599 mitt pris 799! Inte hugget i sten! Storlek L-M! Kom med bud!😁
Mörkblå jeans från Replay - Snygga mörkblå jeans från Replay med klassisk design och fem fickor. Jeansen har en stilren look och bär storlek 31 34! Dem är helt nya! Skriv vid minsta lilla!😁
Svart pufferjacka från Colmar - Snygg svart pufferjacka från Colmar! Jackan har en clean look med Colmar-logga på ärmen och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar och riktigt stilren i vintergarderoben. Storleken är 50, vilket motsvarar M/L, Order bekräftelse finns och kvitto! Kom med prisförslag🤝
Abercrombie & fitch kofta - Säljer en galet skön stickad tröja från abercrombie & fitch i storlek XS, den har ett jötte skönt material och en unik färg vilket gör den så snygg! Fråga om de är något eller vid bud🤩
Grå kofta från Hollister - Snygg gråmelerad kofta från Hollister med jätte skönt woolcashmere material. Liten broderad logga på bröstet och två fickor. Mjuk stickad känsla, perfekt för lager-på-lager. Pris inte hugget i sten!🤩
Liknande annonser
Visa alla