Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tröja med kedja.
Tröja med kedja.  - 89 Tröja med kedja.  - 90 Tröja med kedja.  - 91

Tröja med kedja.

Storlek: M / Xl
Märke:
Färg: Svart

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Långa armar. Bra skick. Lite storleken.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Tröja me kedja - Jätte fin oversized tröja, med zip up använd ett par gånger.
Svart stickad tröja med kedja - jättesöt och klassisk stickad tröja, jättefin nu till de kallare årstiderna!
Fin långärmad svart tröja med kedja  - Använd lite, sitter fint & bra skick
Svart blus med kedje- och leopardmönster - Snygg svart blus från Grunt i storlek L med unikt kedje- och leopardmönster i vitt och gult. Blusen har långa ärmar med muddar och är tillverkad i ett glansigt, mjukt material som känns lyxigt. Perfekt för dig som vill sticka ut med coola detaljer. Barnstorlek så skulle säga 158/164.
Svart stickad handväska med kedja - Unik svart handväska i grovstickad bomull med snygg guldig kedja som axelrem. Väskan har rundad form och två handtag upptill, perfekt för dig som gillar en personlig och trendig accessoar. Enkel att matcha med olika outfits och rymmer det viktigaste.
Svart väska kedja - En svart väska som går att ha både över axeln och crossbody, använder inte så det är silvermedaljer
Fortsätt i appen →