Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Glittrig svart kofta med pärlknappar
Glittrig svart kofta med pärlknappar - 0 Glittrig svart kofta med pärlknappar - 1 Glittrig svart kofta med pärlknappar - 2

Glittrig svart kofta med pärlknappar

Storlek: S
Märke: Mango
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart kofta med glittrande detaljer och dekorativa pärlknappar framtill. Kort modell med rund halsringning och två fejkfickor på bröstet.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Pälsväst - Säljer denna pälsväst i storlek M, köpt på Sellpy men i super fint skick💗
Svart pälsjacka  - Svart pälsjacka i storlek M 🩷
Gul och vit mössa med text - Snygg mössa med vit topp och tofs, svart mittparti med gul text 'HOT SHOT' och bred gul uppvikt kant. Perfekt till afterski 🫰🏼
Vit stickad tröja från MNG - Vit stickad tröja från MNG med ett grovt, luftigt stickat mönster. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar.
Liknande annonser
Visa alla
Svart kofta med pärlknappar - Stilren svart kofta med långa ärmar och rund halsringning. Framsidan har dekorativa pärlknappar som ger en elegant touch. Koftan har lätt puffade axlar och är gjord i ett mjukt, stickat material. Perfekt att slänga över en topp för en snygg look.
Svart kofta med pärlknappar - Säljer en svart kofta med rund hals och snygga pärlknappar framtill, från missäy storlek s-m, använt fåtal gånger.
Glittrig svart kofta med pärlknappar - Supersnygg svart glittrig kofta från Sisters Point med v-ringning och långa ärmar. Koftan har fem blommiga pärlknappar som ger extra bling och festkänsla. Materialet är mjukt och skimrande, perfekt för att sticka ut. Passar dig som gillar att glänsa lite extra.
Svart kortärmad kofta med pärlknappar - Säljer en svart kortärmad kofta med rund hals och dekorativa pärlknappar framtill. Koftan har en mjuk stickad känsla och enkel, stilren design som passar perfekt till olika outfits. Perfekt för dig som gillar klassiska plagg med en twist. Storlek s
Svart kofta från Zara med pärlknappar - Säljer en svart kofta från Zara med snygg struktur i tyget och dekorativa pärlknappar framtill. Koftan har rund halsringning och långa ärmar. Perfekt att slänga över en topp för en extra touch.
Svart kofta med pärlknappar - fina kofta med knappar, stl 12-14 år, jätte fint skick😌170 kr
Svart kofta med pärlknappar och vit kant - Snygg svart kofta med långa ärmar, pärlknappar och vit kant längs kanterna. Koftan har en croppad passform och v-ringad hals. Perfekt att slänga över ett linne för en stilren look.
Svart och beige kofta med pärlknappar - Snygg svart kofta med beige detaljer och pärlknappar. Croppad modell med långa ärmar, dekorativa fickor framtill och ribbade kanter. Perfekt för dig som gillar en chic och trendig look.
Fortsätt i appen →