Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Marchbrae cashmere tröja
Marchbrae cashmere tröja - 89 Marchbrae cashmere tröja - 90 Marchbrae cashmere tröja - 91

Marchbrae cashmere tröja

Storlek: S
Märke: H&M
Färg: Brun

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skick: 6/10 (har några små hål)

Jennifer williams
Jennifer williams
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Cashmere tröja - Brun cashmere tjocktröja i storlek S.  Köparen står för frakten
Cashmere tröja  - Cashmere tröja från h&m i strl S☺️
Cashmere tröja - Säljer en supermysig gul Kashmir tröja från HM i storlek M. Den är superfin i färgen💛 postar endast
Cashmere hoodie - Cashmere hoodie i storlek S. Brun/beige och i jättefint skick, är inte nopprig alls. Köpt på en liten butik i Göteborg.
Cashmere tröja  - Jättesnygg cashmere blå tröja från Soft Goat💓💓
Cashmere Tröja - En jätte fin cashmere tröja från märket gobi (står på lappen). Det står M men passar mig som är S. Säljer den för att jag har bytt stil. Priset går att diskuteras.
cashmere tröja  - säljer denna så fina tröjan från sibinlinnebjerg, aldrig använd!💓 (nypris ungefär 1000kr)
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Blå stickad kofta med knappar - Mysig blå stickad kofta med stora knappar framtill och två fickor. Koftan har en avslappnad passform, ribbade muddar och en bred krage. Perfekt att slänga över en t-shirt för en chill look. Stor i storleken!
Stickad tröja Gina  - Jätteskön och älskar men använder tyvärr inte💕
Kofta - Storlek XL men passar mig som använder m, liten i storlek!
vit kofta med knytning/snörning -  vit kofta med jättefin knytning! storlek S💓 hör av er vid frågor
Olivgrön ribbad polotröja Zara - Säljer en olivgrön ribbstickad polotröja utan ärmar. Tröjan har hög krage och en avslappnad passform med snygga diagonala ribbdetaljer. Perfekt för lager på lager och ger en trendig look till din outfit.
Kortärmad brun stickad kofta - Sjukt snygg kofta från Zara, även denna är lite för tajt för mig därför säljer jag, den är i nyskick och storlek M men passar mer åt S hållet.
Vit Zara tröja med spetsdetalj - Säljer en vit långärmad tröja med snygg spetsdetalj från Zara! Tröjan har rund halsringning och är i ett mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar en feminin och stilren look. Priset kan diskuteras💞 Skriv för fler bilder och de första två bilderna är ifrån min TikTok💞 Använd en gång.