Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Body i str M - Nästan oanvända två för 100
Jätte söt kofta från zara i storlek M.   - Allt går att stryckas och tvättas innan köpningen. Har använt den ungefär 1-2 gånger. Ser helt ny ut. Passar perfekt för mig som har S  i  storlek.
Kofta och Topp Set, gråblå I M - Säljer en stilren grå kofta och matchande tröja. Koftan har en öppen design och tröjan är långärmad med en rund hals. Perfekt för lager-på-lager-stil. Passar till både vardag och mer uppklädda tillfällen.
Svart glittrig kofta i storlek M - Svart glittrig kofta i storlek M från vero Moda. Mycket bra skick!
Vit kofta från H&M i bomull, M - Klassisk vit kofta från H&M i storlek M. Den har rund halsringning, långa ärmar och knäppning framtill med matchande vita knappar. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt att slänga över en topp eller klänning.
Miss 21 kofta i str M
Miss 21 kofta i str M  - 89 Miss 21 kofta i str M  - 90

Miss 21 kofta i str M

Storlek: M

170 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna sjukt snygga kofta som jag köpte från second hand och den är från Miss 21 i str M. Säljer den för 170kr och kan mötas upp i Stockholm annars står köparen för frakten !

Melena Abraham
Melena Abraham
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla