Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grått mjukis sett från Cubus  - Grått mjukis sett från Cubus säljs tillsammans för 400kr vill man köpa jackan eller byxornas separat 200kr styck. Priset kan diskuteras ☺️
Mjukis sett - Jag säljer mitt gråa Cubus sätt då jag inte får användning av det längre och prislappen sitter även kvar på byxorna då jag aldrig har använd dem. Frakt ingår inte  i priset!!
Grått mjukis sett från Juicy Couture - Säljer de gråa mjukis settet från Juicy Couture! Jag har storlek S vanligt vis i kläder men detta settet är XS men sitter som S. Storleken i sig är lite större så om man brukar ha M i kläder så hade det också suttit bra💕Om man vill ha bara koftan eller byxorna så är priset 800kr st!
Mjukis sett  - Super skönt mjukis sett som jag aldrig använt ❤️
Mjukis sett  - Mjukis sett från Elly pistol      Båda delarna i storlek S
Mjukis sett  - Säljer en oversized ljuslila hoodie från Reebok med broderad logga på bröstet. Tröjan har långa ärmar, huva och breda muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad stil. Till den ingår även ett par mjukis byxor o samma färg. Tröjan är i xs och byxorna i m.
Gina mjukis sett - Använda fåtal gånger, byxorna är väldigt stretchiga. Färgen har utgått och finns inte mer. Xs på byxorna och s i koftan
mjukis sett
mjukis sett  - 0 mjukis sett  - 1 mjukis sett  - 2

mjukis sett

Storlek: 34
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

mjukis sett, väldigt skönt säljer då det blivit för litet. Storlek M men sitter som S. Jag är 168 och byxorna är liiite korta. pris går att diskuteras 🥰

Julia Lindsten
Julia Lindsten
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Ribbad tröja med knappar - Snygg ljusgul långärmad tröja med tight passform och dekorativa knappar längs axlarna. Tröjan har rund halsringning och är ribbstickad för en bekväm känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer och en fräsch look.
Hm mohair tröja  - Jättefin turkos mohair tröja från hm i ett bra skick då den inte har kommit till så mycket användning. Jättesöt och fin färg nu till våren💕💕(Lånad bild)
Beige kofta från Gina Tricot - Helt ny, endast provad! Skriv för frågor🥰
Populär kofta  - Denna super coola populära kofta ! Bra skick
Vit sweatshirt Zadig & Voltaire🌟😍 - Vit sweatshirt från Zadig & Voltaire med svart tryck på bröstet där det står 'Art is Truth', 'Rive Droite' och 'Est. 1997'. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och en avslappnad passform. Det finns även ett litet dödskalletryck framtill. Tröjan har en liten defekt!!!!
Grå stickad tröja från Zara - Mysig grå stickad tröja från Zara med hög hals och kontrastfärgade sömmar. Tröjan har en loose passform och långa ärmar, perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Snygg stickad tröja gina - Snygg stickad vit tröja från Gina med båthalsringning och vida ärmar. Endast använd en gång så som ny!🩷Tröjan har en figurnära midja o djup rygg. Den har långa, vida ärmar, ribbstickad nederkant och normal passform🩷 Strl 158/164 så passar en xs