Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler kofta  - Helt ny Moncler kofta. Säljer för att den är för liten storlek på den är  S.    Pris kan diskuteras
Moncler kofta - Moncler kofta i mycket bra skick. Storlek S, liten i storleken. Väl omhändertagen och sparsamt använd.
Moncler Kofta - Använd 1 gång, den har blivit liten och passar för nån som är i storlek S/M
Moncler kofta - Helt nya moncler koftor/ hoodies i storlek XS, båda färgerna finns. Har du båda så kan jag eventuellt fixa bättre pris vid snabb affär. Hör av er vid intresse
Moncler kofta  - Riktigt fett kofta i väldigt bra skick,använder inte den mer. köpte för 1800(OM DU VILL HA MER BILDER SKRIV PRIVAT)
Moncler kofta - Hej jag säljer nu min svarta långärmade tröja från Moncler, det är bara att höra av sig om man har några frågor om tröjan. Tröjan är i storlek 2 från moncler vilket är S egentligen
Moncler kofta
Moncler kofta - 89

Moncler kofta

Storlek: M
Märke: Moncler
Färg: Röd

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min moncler kofta då den var för liten. Den är helt oanvänd

Jerome
Jerome
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Nelly pyjamas  - Säljer en vit långärmad tröja med små söta mönster i olika färger. Tröjan har en avslappnad passform och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar hemma. Den har en croppad längd och matchar med pyjamasbyxor för en mysig look. Finns en oboy fläck som ej går bort,
Alpacka tröja  - Mysig brun kofta med fluffig känsla och v-ringad hals. Koftan har stora, långa ärmar och knäpps med svarta knappar framtill. Perfekt för dig som gillar oversized och chill stil. Materialet känns mjukt och värmande, passar till höst och vinter.
kofta  - kofta med tajt midja
Satin linne - Perfekt skick
Stickad kofta Wera - Säljer denna populära ull kofta från Åhléns (Wera), den är använd ett fåtal gånger och endast tvättad en gång men krympte i tvätten så tröjan är numera i barn storlek! Skriv för fler bilder så kan jag visa hur liten den är, skulle säga att den passar någon som är ca 140cm lång 😊😊 nypris 899, pris kan diskuteras
Roro mohair beige polo - Supermysig och fluffig beige polotröja med oversized passform. Tröjan har korta ärmar och är tillverkad i mjuk ull som ger en lyxig känsla. Perfekt för lager-på-lager och passar snyggt till både jeans och kjol. Polokragen är bred och ger extra värme.
Grå stickad kofta - Grå trekvartsärmad kofta från Alice Bizous i storlek M. Passar även S. Fint skick. Använd gärna köp nu!
Beige stickad kofta  - Beige trekvartsärmad stickad kofta i fint skick från Mango. Passar S och M. Använd gärna köp nu!