Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit Moncler sweatshirt med logga - Snygg vit sweatshirt från Moncler med stor svart logo text och en moncler patch på mode magen och armen. Extremt fet! Storlek Xs-S
Vit sweatshirt från Moncler med blå logga - !OBS! Det är storlek m men den är liten i storleken så skulle mer säga att den är storlek s!
Vit sweatshirt från Moncler - Säljer en vit sweatshirt från Moncler med broderad logga i rött, blått och vitt på bröstet samt stor Moncler-text. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar stilrena och exklusiva plagg. Hör av dig om du har frågor tar gärna emot byten!
Vit sweatshirt från Moncler med logga - Vit sweatshirt från Moncler med stor tryckt logga framtill och broderad patch på ärmen. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar stilrena och exklusiva plagg med tydlig branding.
Vit sweatshirt från Moncler - Vit sweatshirt från Moncler med rund halsringning och klassisk långärmad modell. Tröjan har ribbstickad halsmudd och Moncler-logotyp med röd och svart detalj på bröstet. Stilren design med diskret branding och mjuk, borstad insida.
Vit sweatshirt från Moncler med tryck - Vit sweatshirt från Moncler storlek lx men sitter som en m
Vit Moncler mössa med logga - Snygg vit ribbstickad mössa från Moncler med uppvikt kant och klassisk Moncler-logga framtill i svart, rött och blått. Mössan är tillverkad i mjukt material och har en clean, stilren look som passar perfekt till kalla dagar.
Vit sweatshirt från Moncler - Vit sweatshirt från Moncler med rund halsringning och Moncler-logga på bröstet. På ryggen finns ett stort vertikalt Moncler-tryck i svart. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant.
Vit sweatshirt från Moncler med logga
Vit sweatshirt från Moncler med logga - 0 Vit sweatshirt från Moncler med logga - 1

Vit sweatshirt från Moncler med logga

Storlek: M
Märke: Moncler
Färg: Vit
Skick: Nytt skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg vit sweatshirt från Moncler med rund hals och långa ärmar. Tröjan har Moncler-logga på bröstet och ett stort svart M-tryck med logga på ena ärmen. Mjuk och skön bomullskvalitet, perfekt för chill eller streetwear.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Mörkblå jeans från Emporio Armani - Snygga mörkblå jeans från Emporio Armani som är raka ben. Jeansen har logga på bakfickan. mjukt denimtyg som ger en bekväm passform.
Mörkblå jeans från Armani - Snygga mörkblå jeans från Armani. Raka ben och tydliga kontrastsömmar. Bakfickorna har Armani-logga. Perfekta för en stilren och trendig look.
Nike fotbollströja Frankrike -  ljusgul fotbollströja från Nike med Frankrikes landslagsemblem och två stjärnor på bröstet. Tröjan har röda detaljer, Dri-Fit-material. Bra för träning eller match.
Sensai Flawless Satin Moisture Foundation SPF 25  - Foundation från Sensai med satinfinish och fuktgivande egenskaper. Kommer i en elegant, svart och transparent glasflaska med guldtext. Innehåller SPF 25 och passar för dig som vill ha en jämn och naturlig look. Kvitta finns med
Ljusgrå Essentials hoodie - Ljusgrå hoodie från Fear of God Essentials med huva, lång ärm och en ren. På bröstet sitter den  svarta loggan med texten ”ESSENTIALS FEAR OF GOD”. Modellen har en  frontficka. Sitter oversized
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →