Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart Moncler sweatshirt med logga - Svart sweatshirt från Moncler med stor broderad logga och text på bröstet. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar. Perfekt för en stilren och trendig look. Storlek M men passar även S jag är 174 och väger 64 den passar mig bra.
Svart Moncler sweatshirt med logga - Svart sweatshirt från Moncler med stor broderad logga och text på bröstet i rött, vitt och mörkgrönt. Tröjan har rund hals, långa ärmar och ribbade muddar. Extra Moncler-detalj på ena ärmen. Perfekt för en trendig streetwear-look.
Svart Moncler hoodie med broderad logga - Svart hoodie från Moncler med stor broderad logga på bröstet och en mindre patch på ärmen. Klassisk huva, ribbade muddar och mjukt material som känns riktigt skönt. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha något stilrent men ändå lyxigt.
Svart Moncler sweatshirt med logga - Säljer en svart sweatshirt från Moncler med stor vit och röd logga på bröstet. Tröjan har rund halsringning och Moncler-märke på ärmen. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha något stilrent men ändå iögonfallande.
Svart Moncler sweatshirt med logga - Svart sweatshirt från Moncler med stor vit logga framtill och klassisk Moncler-patch på ärmen. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar, perfekt för en clean och stilren look. Tillverkad i mjuk bomull för maximal komfort. Perfekt till sommaren och till hösten/ vintern. Passar dig som har storlek s eller m
Svart Moncler sweatshirt med logga - Svart sweatshirt från Moncler med stor vit och röd logga framtill samt broderad Moncler-patch på ärmen. Klassisk rund halsringning och ribbade muddar. Perfekt för en stilren och sportig look.
Svart Moncler sweatshirt med logga - Svart sweatshirt från Moncler med rund halsringning och ribbade muddar. Tröjan har två broderade Moncler-loggor, en på bröstet och en på ärmen. Tillverkad i mjukt bomullsmaterial för en clean och stilren look.
Svart Moncler sweatshirt med logga - Säljer en svart sweatshirt från Moncler med rund hals och vita logodetaljer på bröstet och ena ärmen. Tröjan har en avslappnad passform och är tillverkad i mjukt material, perfekt för en trendig och bekväm stil.
Svart hoodie från Moncler med logga
Svart hoodie från Moncler med logga - 0 Svart hoodie från Moncler med logga - 1 Svart hoodie från Moncler med logga - 2 Svart hoodie från Moncler med logga - 3 Svart hoodie från Moncler med logga - 4

Svart hoodie från Moncler med logga

Storlek: M
Märke: Moncler
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

650 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg blå hoodie från Moncler med klassisk logga på bröstet och ärmen. Tröjan har huva, känguruficka och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar stilrena och exklusiva plagg med streetkänsla.

Lukas Holmberg
Lukas Holmberg
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart dunväst från EA7 Emporio Armani - Svart quiltad dunväst från EA7 Emporio Armani med hög krage och dragkedja framtill. Västen har en stilren design med logga i silver på bröstet och två fickor. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear. Finns ett jätte litet hål på sidan därför jag säljer den billigt
Svart pikétröja från Sail Racing - Svart pikétröja från Sail Racing i klassisk modell med krage och korta ärmar. Tröjan har diskret logga på bröstet och en liten logga i nacken. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för en clean och sportig stil.
Fin dsquared2 jacka  - Riktig snygg dsquared2 windjacka säljer för den ej används
Vit sweatshirt från Hugo - Vit sweatshirt från Hugo med röd logotyp-patch på bröstet. Klassisk rund halsringning och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en clean och stilren look. Finns en liten fläck på armen som syns i bilden
Svart hoodie från Lacoste - Svart zip-hoodie från Lacoste med klassisk krokodillogga på bröstet. Modellen har huva med dragsko, två fickor framtill och ribbade muddar. Perfekt för en chill och stilren look.storlek är xl men skulle säga den passar L ochså
Liknande annonser
Visa alla