Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart Moncler hoodie med dragkedja - Svart hoodie från Moncler med vit logotyp på ärmen och coola bokstäver på huvan. Tröjan har hel dragkedja, fickor fram och mjukt fleecefoder på insidan. Huvan har detaljer i syntetmaterial och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant.
Svart Moncler hoodie med dragkedja - Svart hoodie från Moncler med huva och hel dragkedja framtill. Tröjan har två fickor med dragkedjor och en snygg Moncler-logga på bröstet. Perfekt för dig som gillar stilrena och exklusiva plagg med streetkänsla.
Svart hoodie från Moncler med dragkedja - Svart hoodie från Moncler med hel dragkedja framtill, snörning i huvan och broderad logga på bröstet. Tröjan har två fickor med dragkedja och en broderad detalj på huvan. Perfekt för en chill och stilren look.
Svart Moncler hoodie med dragkedja - Svart hoodie från Moncler med huva och hel dragkedja framtill. Tröjan har broderad Moncler-logga på bröstet och ett M-tryck på ena ärmen. Tillverkad i mjuk bomull och har snörning i huvan. Perfekt för en chill och stilren look.
Svart Moncler hoodie med dragkedja - Svart hoodie från Moncler med klassisk logga på bröstet. Tröjan har huva, hel dragkedja och stora fickor framtill. Materialet känns mjukt och är troligtvis bomull eller polyester. Perfekt för chill dagar och streetwear-stil.
Svart Moncler hoodie med dragkedja - Svart hoodie från Moncler med dragkedja framtill, huva med snörning och klassisk Moncler-logga på bröstet samt ett broderat M på ärmen. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för en chill och stilren look.
Svart hoodie från Moncler med dragkedja - Svart hoodie från Moncler med hel dragkedja, huva och snörning. Tröjan har långa ärmar med vita och röda detaljer vid mudden samt Moncler-logga på vänster ärm. Perfekt för dig som gillar stilrena och exklusiva plagg.
Svart hoodie från Moncler med dragkedja - Helt ny kan sänka vid snabb affär
Svart hoodie från Moncler med dragkedja
Svart hoodie från Moncler med dragkedja - 0 Svart hoodie från Moncler med dragkedja - 1 Svart hoodie från Moncler med dragkedja - 2

Svart hoodie från Moncler med dragkedja

Storlek: S
Märke: Moncler
Färg: Svart
Skick: Bra skick

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag är 168 det står xl men det passar xs och s. Svart hoodie från Moncler med klassisk logga på bröstet. Tröjan har huva med snörning, hel dragkedja framtill och två fickor. Perfekt för dig som gillar en clean och stilren look. Passar både till jeans och mjukisbyxor.

Lina
Lina
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
russemerch - Säljer hela  blåa  sättet tillsammans,  jag är 171cm lång och dom sitter perfekt på mig storleken är i S i upp o nere DEN VINRÖDA FINNS INTE KVAR!!!! Hör gärna av dig om du har frågor eller om priset
Abercrombie & fitch zip med foder  - En zip från Abercrombie & fitch i storlek XS. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Svart kofta med volangdetalj - Säljer en svart kofta med snygga volangdetaljer längs kragen och knappar framtill. Koftan har lång ärm och en croppad passform som ger en trendig look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool vibe.
Stickad Kofta cardigan - Skit skön stickad cardigan perfekt nu på vintern! Storlek Medium! – enkel att matcha och skön att bära. Ett stilrent val, noggrant utvalt med omsorg av A.M.C!  📩 Frågor? Hör gärna av dig! 📲 Följ oss här på Plick för fler uppdateringar. ♻️ Tack för att du handlar mer hållbart med A.M.C Archive!
Beige kofta från Gina Tricot XS - Säljer en beige kofta från Gina Tricot i storlek XS. Koftan har v-ringad hals, långa ärmar och knappar framtill i samma färg som tyget. Säljer då den inte kommer till användning. Den är i bra skick.
Stickad tröja i mohair-mix  - En stickad tröja köpt i Italien. Uppskattad storlek S. Material: 40% akryl, 30% polyamid, 30% mohair. Otroligt mjuk! Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Ami Paris tröja  - Säljer en marinblå hoodie från Ami Paris med vit hjärtlogga och bokstaven A på bröstet. Tröjan har huva med snörning, ribbade muddar och magficka. Materialet är mjukt och stickat, perfekt för kyliga dagar. Stilren och modern design som sticker ut.