Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler tröja  - Säljer en svart sweatshirt från Moncler med klassisk rund hals och stora vita Moncler-loggor på ärmen samt bröstet. Tröjan har lång ärm och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar stilrena och exklusiva plagg.
Moncler tröja - Inga defekter, sälsj då den inte kommer till användning, pris kan diskuteras
Moncler tröja - Säljer en tvär snygg svart sweatshirt från Moncler med deras ikoniska logga på bröstet. Tröjan har ett diskret mönster över hela ytan och är i mycket bra skick. Perfekt för både vardag och lite kyligare dagar. Passar till allt och är superbekväm! Skriv vid minsta lilla fundering😀✍️✅
 Moncler tröja - Svart Moncler tröja S liten i storlek, pris kan diskuteras
Moncler tröja - Svart långärmad tröja från Moncler med klassisk rund hals och ribbade muddar. På ärmen finns en röd och vit rand samt Moncler-logga. Tröjan har en clean look och är gjord i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt för dig som gillar stilrena märkesplagg. Helt ny med tags
Moncler tröja - Säljer en svart sweatshirt från Moncler med stort vitt och rött logotryck på bröstet och klassisk Moncler-patch på ärmen. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha något stilrent men ändå med statement.
Moncler tröja - Säljer denna otroligt snygga moncler tröja för att jag behöver pengar. Knappt använd och självklart så är den äkta. Skriv för fler bilder elr funderingar!
Moncler tröja - Säljer en svart Moncler-tröja i storlek M. Tröjan är använd flera gånger men fortfarande i fint skick.Vid intresse eller frågor är det bara att skriva
Moncler Tröja
Moncler Tröja - 89 Moncler Tröja - 90 Moncler Tröja - 91

Moncler Tröja

Storlek: S
Märke: Moncler
Färg: Svart

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna moncler tröja som jag inte använder längre.

Gabriel
Gabriel
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Krämvit kofta med knappar - Säljer en krämvit kofta med v-ringning och dekorativa tygklädda knappar framtill. Koftan har långärmad passform och är gjord i ett mjukt stickat material.
Stickad sipUp  - Mysig ljusblå stickad sipup med dragkedja framtill och breda ribbade muddar. Tröjan har huva med snörning.
Stickad kofta  - Säljer denna stickade koftan från hm i storlek s
Beige kofta från Wera - Mysig beige stickad kofta med stora knappar framtill och två fickor. Koftan har en relaxed passform och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager på lager under kyliga dagar.
Edikted jacka, tröja - Säljer då den är för stor💗
Beige kofta med v-ringning och knappar - Jättefin beige kofta från Gina tricot i storlek S. Använd runt två gånger
Rosa kofta från Milano Italy - Supersnygg korall/rosa kofta från milano italiy!
Hollister zip original  - En zip från Hollister i storlek S. Kan upplevas större i storlek, likt en M. Jag fraktar inom 24h, PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!