Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
 pikétröja Moncler - Snygg svart långärmad pikétröja från Moncler.
Moncler tröja - Inga defekter, sälsj då den inte kommer till användning, pris kan diskuteras
Moncler tröja - Säljer en tvär snygg svart sweatshirt från Moncler med deras ikoniska logga på bröstet. Tröjan har ett diskret mönster över hela ytan och är i mycket bra skick. Perfekt för både vardag och lite kyligare dagar. Passar till allt och är superbekväm! Skriv vid minsta lilla fundering😀✍️✅
 Moncler tröja - Svart Moncler tröja S liten i storlek, pris kan diskuteras
Moncler Tracksuit - Säljer nu en tracksuit ifrån Moncler i väldigt fint skick. Perfekt för en avslappnad och snygg outfit🚀
Moncler cardigan - Säljer min moncler cardigan då jag inte använder den. Annars är den i jättefin skick skön jacka att ha på sig och kvitto finns självklart.
Moncler tröja - Svart långärmad tröja från Moncler med klassisk rund hals och ribbade muddar. På ärmen finns en röd och vit rand samt Moncler-logga. Tröjan har en clean look och är gjord i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt för dig som gillar stilrena märkesplagg. Helt ny med tags
Moncler piké - Svart piké från Moncler. Tröjan är i mycket bra skick och inga defekter. Den är givetvis äkta och Qr koden går att skanna. Storlek S och sitter bra på mig som är 180 lång. Hör av er vid interesse!🙌
Moncler
Moncler - 89

Moncler

Storlek: S
Märke: Moncler
Färg: Svart

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Moncler

Nordan8
Nordan8
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Abercrombie & fitch zip med foder  - En zip från Abercrombie & fitch i storlek XS. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Beige kofta från Gina Tricot XS - Säljer en beige kofta från Gina Tricot i storlek XS. Koftan har v-ringad hals, långa ärmar och knappar framtill i samma färg som tyget. Säljer då den inte kommer till användning. Den är i bra skick.
Intimissimi tröja - Säljer mörkblå Intimissimi tröja som ej kommer till användning ❤️
Svart kofta med volangdetalj - Säljer en svart kofta med snygga volangdetaljer längs kragen och knappar framtill. Koftan har lång ärm och en croppad passform som ger en trendig look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool vibe.
Abercrombie & fitch zip - En zip från Abercrombie & fitch i storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Svart spetsblus från Gina Tricot XS - Supersnygg svart blus i spets från Gina Tricot. Transparent med blommigt spetsmönster, v-ringning och knappar framtill. Långärmad och figurnära passform, perfekt att styla lager på lager eller som statement-piece.
Ralph lauren tröja - Snygg Ralph lauren tröja, liten fläck nere till höger på tröjan(bild 4), annars i mycket bra skick