Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Vit croppad hoodie
Vit croppad hoodie - 0

Vit croppad hoodie

Storlek: M
Märke: Monki
Färg: Beige
Skick: Bra skick

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en vit croppad hoodie med dragkedja och huva. Den har långa ärmar och ribbade muddar. Perfekt för en avslappnad stil.

Elsa Stenson
Elsa Stenson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosa croppad hoodie från Monki - Säljer en supermjuk och glansig rosa hoodie från Monki i croppad modell. Tröjan har dragkedja framtill, huva med snören och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar en chill och trendig stil.
Vit croppad sweatshirt - Säljer en stilren vit croppad sweatshirt med långa ärmar. Perfekt för en avslappnad look. Passar bra till jeans eller kjol. Använd max 1 gång🥰
Vit croppad sweatshirt från H&M - Säljer en stilren vit croppad sweatshirt från H&M med balongärmar
Beige croppad hoodie - Säljer en beige croppad hoodie som e sååå otroligt söt! Den är tunn i materialet men man fryser ändå inte i den! super fin med ett linne under eller bara som den är🥰Köpt på Lindex för ett par år sedan men är i fint skick❤️Det är en barnstorlek men är ungefär som xxs-xs i storlek❤️
Vit croppad tröja - Säljer en stilren vit croppad tröja från Zara. Perfekt för sommarn och hösten. Tröjan är enkel och passar till många olika outfits.❤️💕
Ljusbeige croppad hoodie från Adidas - Säljer en ljusbeige croppad hoodie från Adidas med broderad logga fram och tryck bak. Tröjan har huva med snörning och långa ärmar. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar. Adidas Originals-märke både fram och bak för extra streetstyle.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
🎸💋 Zadig & Voltaire polotröja – vinröd - nygg och edgy polotröja från Zadig & Voltaire i vinröd färg med vit text “KISS” framtill. Coola svarta knappar på ena axeln som ger en unik och trendig detalj. Perfekt statement-plagg för höst och vinter. Köpt i Paris för ca 1,5 år sedan för 1600kr. Passar S.  ✔ Bra skick ✔ Mjuk och skön kvalitet ✔ Trendig design med ikonisk Z&V-känsla ✔ Lätt att styla till både jeans och kjol  Ett måste för dig som gillar fransk rock-chic och plagg som sticker ut ✨
Vit stickad kofta med knappar - Jättefin vit stickad kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan är från BikBok och endast använd 2 gånger💗 Skriv gärna om ni har frågor eller prisförslag!❤️
Hm polotröja - Jättefin polotröja med ullblandning, tjockt stickat material❤️❤️❤️
Rosa sportjacka med dragkedja - Lululemon define jacket ❣️söt rosa/ lite mot de lila hållet i färg. Säljer pga att jag inte andvönder längre. Lite nopprig som ni ser vid handleden, ingen ting som märks annars bra stick. Storlek US 4 ☺️
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek XS. Koftan har djup v-ringning, stora knappar framtill och två fickor. Perfekt att slänga på sig när det är kyligt ute. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Grå kofta med rosa kant - Säljer en tunn, grå kofta med långa ärmar och knäppning framtill. Koftan har ljusrosa kant längs knäppningen, halsringningen och nederkanten. Perfekt att slänga över ett linne för en chill look. Pris kan diskuteras!🔥🩷
Vit ribbstickad sweetheart-tröja - Trendig vit ribbstickad tröja med sweetheart-urringning och långa, vida ärmar. Sitter figurnära och har en snygg struktur i materialet. Perfekt för dig som gillar en stilren men ändå unik look.