Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stickad tröja - Supersöt krämvit stickad tröja från monki. Den är nästan aldrig använd så den är i jättebra skick! 🩷
Stickad tröja - Så fin stickad tröja från Monki❤️‍🔥
Stickad tröja  - Grå från monki
Stickad tröja - Säljer den här stickade tröjan från monki som är jättegosig och perfekt för vintern. Använd max två gånger och är i nytt skick. Inte alls nopprig. Går inte att få tag på längre. tryck gärna på köp nu❤️❤️
Randig stickad tröja - Säljer en supermysig svartvit randig stickad tröja. Den har en dragkedja framtill och en hög krage som man kan vika ner hur man vill.
Grå stickad tröja - Säljer en mysig grå stickad tröja med v-ringning och krage. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för kyligare dagar!
Mollie!
Mollie!
Stickad tröja
Stickad tröja  - 89 Stickad tröja  - 90 Stickad tröja  - 91

Stickad tröja

Storlek: SMALL
Märke: Monki

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna stickade tröja från monki pga lite användning 💞 köptes för några år sedan men är använd ett fåtal gånger. Blir som en crop top för mig som är 160 men man kan fortfarande ha den innanför byxorna :) Den är inte jättevarm utan ganska luftig. Möts i Stockholm eller så betalar köparen för frakt ❤️

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Ny gina kofta  - Helt ny och oanvänd men utan lapp kvar. I storlek 170 då den köptes på barnavdelningen. 💚
Morris hoodie - Snygg grå hoodie från Morris | Står storlek L men sitter mer som M | Mycket bra skick✅|
Krämvit kofta från Stylein XS - Superfin krämvit kofta från Stylein i storlek XS. Koftan har v-ringning, stora knappar framtill och två små fickor. Den är ribbstickad vid ärmslut och nederkant, vilket ger en snygg och stilren look. Perfekt att slänga över en t-shirt eller linne.
stickad zadig tröja - sååå fin o toppen skick💗💗💗
Stickad kofta  - Beige stickad kofta med knappar från H&M i storlek xs
Rosa Hollister zip med päls  - Ännu en snygg hoodie men denna gången från Hollister. Pälsen är påsydd av mig precis som midjan är sydd för att ha en tightare passform, därför tvätta den helst vara för hand. Själva hoodien är köpt secondhand så det kan finns små skavanker men inget som är direkt märkbart isf. Finns även uppe på min vinted, skicka ett dm för fler frågor eller bilder. Kolla mina andra annonser för likande produkter!
Svart Burberry hoodie med dragkedja som är sönder  - Dragkedjan är sönder men de går o fixas nästa överallt för 20kr storlek xs /s Svart hoodie från Burberry med klassiskt rutigt foder i huvan och silverfärgad dragkedja. Tröjan har snörning vid huvan och är tillverkad i mjuk bomull med lite elastan för extra komfort. Perfekt för dig som gillar stilrena och lyxiga streetwear-plagg.