Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkblå tröja från Morris - Säljer en stilren mörkblå tröja från Morris med ett rött emblem på bröstet. Tröjan har långa ärmar och en rund halsringning. Perfekt för en klassisk och avslappnad look. Obs sitter inte som s sitter som xs. Hör av er vid frågor!
Mörkblå tröja från Morris - Säljer en snygg mörkblå tröja från Morris med broderad logga och text på framsidan. Tröjan har långa ärmar och ribbade kanter vid hals, ärmslut och nederkant. Perfekt för en stilren look.
Mörkblå tröja från Morris - Säljer en stilren mörkblå tröja från Morris med text och emblem på bröstet. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en klassisk look.
Mörkblå tröja från Morris - Säljer en stilren mörkblå tröja från Morris med texten 'Morris Since 1968' tryckt på framsidan. Tröjan har långa ärmar och en rund halsringning. Perfekt för en avslappnad och trendig look.
Mörkblå tröja från Morris - Snygg mörkblå tröja från Morris med broderad logga och text framtill. Tröjan har långa ärmar med siffran 68 på ena ärmen. Perfekt för en stilren look. Storlek L
Mörkblå tröja från Morris - Säljer en mörkblå tröja från Morris med texten 'Morris 1968 Nantes France' i vitt på framsidan. Tröjan har långa ärmar och ribbstickade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad stil.
Mörkblå Morris tröja - Skick 8,5/10, Inga tydliga defekter. Storlek: M vilket passar 170-180cm. Gåva ingår vid köp!
Mörkblå tröja från Morris - Säljer en Morris lady! Tröja i jätte bra skick, tröjan har blivit för liten och inte används längre!👍
Jonnsen
Jonnsen
Mörkblå Morris tröja
Mörkblå Morris tröja - 0 Mörkblå Morris tröja - 1 Mörkblå Morris tröja - 2

Mörkblå Morris tröja

Storlek: herr xs
Märke: Morris
Färg: Marinblå
Skick: Mycket bra skick

299 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tja, säljer en snygg morris tröja. Inte använd många gånger, hör gärna av er med eventuella frågor 👍

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Svartvit stickad tröja från Vila - Mysig stickad tröja från Vila i svart och vitt!❤️❤️ M men den är väldigt liten i storleken skulle passa Xs och S!❤️🫰🏼 priset går såklart att diskutera!
Gina tricot tröja  - Säljer denna oanvända kofta från Gina tricot i storlek S. Tagit av prislapp men aldrig kommit till användning. Köpte för ca 400kr.
Beige ribbad kofta med offshoulder - Superfin beige ribbad kofta med offshoulder- look (detta är inte mina bilder utan hon ja köpte koftan först av) storleken är m men sitter som en xs-s💕💕
Hollister zip med foder  - En zip från Hollister i storlek M. Obs, modellen bär en storlek S, tröjan som säljs börjar på bild 2. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Vit stickad HAMPTONS tröja - Oanvänd tröja från fashion tiger, såå fin men tyvärr kommer den inte till användning.💞
Grå hoodie från Polo Ralph Lauren - Snygg grå hoodie från Polo Ralph Lauren med klassisk broderad logga i mörkblått på bröstet. Tröjan är använd men i gott skick. Hör av er vid frågor!
Vit stickad tröja med kabelmönster - Säljer en vit stickad tröja med snyggt mönster. Den är från Gina tricot young i storlek 158/164 vilket motsvar xs. Säljer då den inte längre kommer till användning. Pris kan sikuteras🩷
Krämvit stickad tröja - Stickad tröja från Gina tricot i nyskick!