Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige merinoullströja från Morris - Beige tröja från Morris i mjuk merinoull. Klassisk rund halsringning och diskret logga broderad på bröstet.  Ca 180 cm lång och väger 80 kg, tröjan är i strlk L
Beige merinoullströja med halv dragkedja från Morris - Säljer en stilren beige tröja från Morris i 100% merinoull. Tröjan har halv dragkedja med läderdetalj och diskret broderad logga på bröstet. Perfekt för lager-på-lager och passar till många olika outfits. Storleken var XL men krymptes i tvätten till mellan XS och S.
Merinoullströja från Morris - Säljer en olivgrön tröja från Morris i 100% merinoull. Tröjan har rund halsringning, diskret broderad logga på bröstet och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar. Riktigt stilren och fräsch. Tröjan är originellt i S men tvättades fel en gång så den passar som XS. Tveka inte vid ytligare frågor😉🙌
Brun merinoullströja från Morris - Säljer en stilren brun tröja från Morris i 100% merinoull. Klassisk rund halsringning, diskret logga broderad på bröstet och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar en enkel men snygg look.  Materialet är 100% merinoull vilket är ett väldigt exklusivt och bekvämt material. Storlek M sitter som S/M. Nyskick Endast provad, och finns inga tecken på användning. Ny pris 1599:- mitt pris endast 529:-
Grön merinoullströja från Morris - Snygg grön tröja från Morris i 100% merinoull med halv dragkedja och diskret logga på bröstet. Tröjan har ribbade muddar och hög krage, perfekt för lager-på-lager. Passar dig som gillar klassisk men avslappnad stil. Den är i barn large men den passar mig som har xs nu på mina kläder.
Mörkgrön merinoullströja från Morris - Säljer en mörkgrön långärmad tröja från Morris i 100% merinoull. Tröjan har klassisk krage och knäppning vid halsen, perfekt för en stilren look. Skön och mjuk känsla tack vare merinoullen.
Vinröd merinoullströja från Morris - Snygg vinröd tröja från Morris i 100% merinoull. Tröjan har halv dragkedja, ribbade muddar och kontrastfärgad krage i grått. Perfekt för dig som gillar klassisk men modern stil.
Beige merinoullströja från Morris
Beige merinoullströja från Morris - 0 Beige merinoullströja från Morris - 1 Beige merinoullströja från Morris - 2

Beige merinoullströja från Morris

Storlek: herr s
Märke: Morris
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en klassisk beige stickad tröja från Morris i 100% merinoull. Tröjan har rund halsringning, diskret logga på bröstet och långa ärmar. Perfekt för lager-på-lager och passar till det mesta.

Designer
Designer
(1)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Burberry zip hoodie - Burberry zip i storlek M passar även S. Den är ambänd 3 gånger och är hel utan hål eller andra fel. Försöker få sålt den snabbt så priset är ej hugget i sten!
Moncler cardigan  - Storlek M passar även S då den är liten i storlek. Jackan är ny köpt och knappt använd och säljer den då den är för liten på mig och inte passar mig bra. Finns även ett extremt  litet hål i vänster ficka men känns inte av o märks inte heller av på något sätt. Pris kan diskuteras vid smidig affär då jag vill bli av med jackan snabbt!
Monolit benskydd - Säljer dessa monolit benskydd då jag bara använt dem en gång och de är i nyskick. Priset går att diskutera då jag vill bli av med dem så fort som möjligt!
Svart dunväst från Philipp Plein - Snygg svart dunväst från Philipp Plein med broderad logga på bröstet. Västen har en dragkedja framtill och är perfekt för kyligare dagar. Tillverkad i Italien med hög kvalitet och stilren design.
Svarta mjukisbyxor med snörning - Svarta mjukisbyxor med raka ben och dragsko i midjan. Byxorna har två fickor fram och två bakfickor med lock och silverfärgade knappar. Mjukt material och relaxed vibe, perfekt för chill dagar. Säljer pga att min syster ej använder dem och har knappt gjort det!
Mörkblå mjukisbyxor med snörning - Juicy couture Mörkblå mjukisbyxor i mjukt material med bred resår och snörning i midjan. Byxorna har raka ben, stora fickor fram och bakfickor med knappar. Perfekta för chill dagar eller när du vill vara extra bekväm. Säljer pga att min syster ej använder dem och de är i princip helt oanvända!
Svart YSL axelväska i skinn - Säljer en svart quiltad axelväska från YSL med ikoniskt guldigt YSL-emblem framtill. Väskan har kedjeremmar i guld och är tillverkad i mjukt skinn. Snygg och stilren design med klassiska detaljer och magnetlås. Perfekt för dig som vill ha en lyxig väska med statement.
Svart t-shirt från Moose Knuckles - En stilren svart t-shirt från Moose Knuckles i 100% bomull. Klassisk passform med korta ärmar och diskret logga på bröstet samt tryckt varumärke på ärmen. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och clean stil. Äkta T-shirt aldrig använd pga att den e stor
Svarta skinny jeans från Dsquared2 - Snygga svarta skinny jeans från Dsquared2 med coolt sliten look och färgstänk-detaljer. Jeansen har klassisk femficksdesign, DSQ2 DENIM-patch bak och är tillverkade i stretchig bomullsdenim för en bekväm passform. Använda bara ett fåtal gånger. Vill bli av me de snabbt!
Gråa DSQUARED2 badshorts med tryck - Snygga grå badshorts från DSQUARED2 med svart logotyp-tryck runt benen. Shortsen har elastisk midja med vit snörning och röda detaljer samt innerbyxa i mesh. Perfekta för stranden eller poolen, riktigt clean look. OBS:sitter som xs, ganska korta
Liknande annonser
Visa alla