Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå Morris-tröja med flagga - Säljer en snygg grå tröja från Morris med stor brittisk flagga och Morris-tryck på bröstet. Tröjan har rund halsringning, långa raglanärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Morris-logga med text syns även på ena ärmen. Stilren design med sportig känsla.
Morris stickad tröja  - Snygg mörkblå stickad tröja från märket Morris 🌟🌟
Morris stickad tröja - 100% bomull så skön och varm, fint skick utan några defekter. Ljusblå färg
Stickad morris tröja  - Jag säljer en stickad Morris tröja i en turkos färg. Tröjan är i 100% merinoull och är väldigt skön. Tröjan har lite små fläckar men dem är nästintill osynliga och den har krympt i tvätten från XXL till XS. Måtten på tröjan är 60cm längd och 43cm axelbredd.
Mörkblå stickad tröja Morris - Snygg mörkblå stickad tröja från Morris med vit broderad logga på bröstet och ett detaljerat snyggt emblem på ärmen. Storlek:M. Fint skick. Skriv vid minsta fundering!!
Marinblå stickad tröja från Morris - Säljer en marinblå stickad tröja från Morris i merceriserad bomull. Tröjan har ribbade muddar, rund hals och ett diskret rött broderat emblem på bröstet. Perfekt för dig som gillar klassisk stil med en twist.
Mörkblå stickad tröja från Morris - Säljer en mörkblå stickad tröja från Morris med rund halsringning och diskret broderad logga på bröstet. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant samt lång ärm. Mer frågor eller bilder är det bara att fråga!
Mörkblå stickad tröja från Morris - Säljer en mörkblå stickad tröja från Morris med vit text framtill: 'Morris 1968 Nantes France'. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och lång ärm. Perfekt för dig som gillar klassisk och stilren design.
Morris stickad tröja med flagga
Morris stickad tröja med flagga - 0 Morris stickad tröja med flagga - 1 Morris stickad tröja med flagga - 2 Morris stickad tröja med flagga - 3

Morris stickad tröja med flagga

Storlek: M
Märke: Morris
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

399 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg mörkblå stickad tröja från Morris i storlek medium. Stor Union Jack-flagga i rött, vitt och blått på bröstet samt Morris-logga under. Tröjan har rund hals och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar klassisk stil med en twist.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Två armband i blått och svart med metalländar - ( dm för att köpa )Snygga armband i både blått och svart med stilrena metalländar. Perfekta för en minimalistisk look och kan enkelt justeras för att passa olika storlekar. De är lätta att matcha med olika outfits och ger en subtil touch av elegans. Du kan ha på armbanden och du väljer själv hur du bär det.
MM6 Tröja - Snygg vit t-shirt med ett coolt motiv av en orange och svart katt tillsammans med siffror och grafiska detaljer. T-shirten har rund halsringning, korta ärmar och en rak, enkel modell. Ett lekfullt statement-plagg som ger outfiten en unik touch.
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →