Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå merinoulltröja från Morris - Snygg grå tröja från Morris i 100% merinoull. Klassisk rund halsringning och diskret broderad logga på bröstet. Perfekt för dig som gillar stilrena och bekväma plagg med premiumkänsla. Långärmad och passar till många olika outfits.
Grå merinoulltröja från Morris - Snygg grå tröja från Morris i 100% merinoull med halv dragkedja och blå insida på kragen. Liten broderad logga på bröstet och ribbade muddar. Perfekt för lager-på-lager och chillare dagar.
Grå merinoulltröja Morris half zip - Snygg grå långärmad tröja från Morris i 100% merinoull med half zip och liten broderad logga på bröstet. Tröjan har ribbade muddar och en stilren, klassisk look som funkar till jeans eller chinos. Perfekt för dig som gillar enkel och clean stil.
Brun merinoulltröja från Morris  - Snygg brun långärmad tröja från Morris i 100% merinoull. Tröjan har en stilren krage med half zip-dragkedja och diskret logga på bröstet. Den har ett litet hål som man ser på sista bilden men den syns inte.
Svart merinoulltröja från Morris - Säljer en stilren svart tröja från Morris i 100% merinoull. Tröjan har en praktisk dragkedja vid halsen och en liten broderad detalj på bröstet. Perfekt för kyligare dagar. Storlek M men passar S. Nyskick, knappt använd.
Grå sweatshirt från Morris - Säljer en stilren grå sweatshirt från Morris med svart text på bröstet. Tröjan är storlek S och modelllen på bilden är 185cm lång. Skriv gärna dm för fler bilder elr funderingar🤗
Grå sweatshirt från Morris - Säljer en snygg grå sweatshirt från Morris i mycket bra skick. Den har ett tryck med Morris-loggan i svart på bröstet. Tröjan är långärmad och perfekt för både höst och vår. Superbekväm och stilren, passar till det mesta i garderoben!
Grå sweatshirt från Morris - Säljer en snygg grå sweatshirt från Morris. Tröjan är i mycket bra skick och perfekt för både höst och vår. Den har långa ärmar och en bekväm passform. Skriv för fler bilder eller prisförslag!!
Grå merinoulltröja från Morris
Grå merinoulltröja från Morris - 89 Grå merinoulltröja från Morris - 90 Grå merinoulltröja från Morris - 91

Grå merinoulltröja från Morris

Storlek: M
Märke: Morris
Skick: Mycket bra skick

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en stilren grå tröja från Morris i 100% merinoull. Tröjan har en praktisk dragkedja framtill och en liten broderad detalj på bröstet. Perfekt för både höst och vinter, och den är i mycket bra skick. Supermjuk och varm! Passar bättre s då den krympt i tvätten!!

Elvis
Elvis
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Svart sweatshirt från Isabel Marant - Cool svart sweatshirt från Isabel Marant Étoile med stort beige logotryck framtill. Tröjan har rund hals, långa ärmar och ribbade muddar. Perfekt till jeans för en avslappnad look.
Intimissimi tröja - Jättefin köpt på Vinted men kom aldrig till användning!
Beige stickad tröja från Zadig Voltaire med text  - Säljer en beige stickad tröja med svart text 'ROCK' framtill. Tröjan har långärmad design och rund hals. Perfekt för dig som gillar en enkel men cool stil. Passar till jeans eller kjol för en avslappnad look.
Beige omlottkofta från Gina  - Säljer en beige omlottkofta från Gina med v-ringad hals och snygga knappar längs sidan. Koftan är stickad i mjukt material och har långärmad passform. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en chill look.
Acne Studios longsleeve  - Säljer en helt ny Acne Studios longsleeve tröja I storleken S. Den är helt ny och endast testad. Äkta! Meddela gärna om du är intresserad
Ralph lauren tröja - Säljer en mörkblå stickad tröja från Ralph lauren som är i storlek 10-12, säljer denna då den är liten på mig men passade när jag var 13/14 som man kan se på bilden! Priset är lågt då jag vill få den såld snabbt. Pris kan diskuteras!
Grå kofta med stora knappar - Ifrån Gina! Tycker personligen in te jag passar i grå!