Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Lite använd Morris Half Zip
Lite använd Morris Half Zip - 89 Lite använd Morris Half Zip - 90 Lite använd Morris Half Zip - 91

Lite använd Morris Half Zip

Storlek: M
Märke: Morris
Färg: Beige

599 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min lite använda Morris Half Zip som jag fick i julklapp eftersom den inte passar, använd några gånger men inga märken på den, köpt för 1300kr. Pris kan diskuteras

Truls
Truls
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
russemerch - Säljer hela  blåa  sättet tillsammans,  jag är 171cm lång och dom sitter perfekt på mig storleken är i S i upp o nere DEN VINRÖDA FINNS INTE KVAR!!!! Hör gärna av dig om du har frågor eller om priset
Varm stickad tröja från Zara  - Suuuuper populär och eftertraktad kofta med olika färger och mönster i storlek S från Zara (säljer då jag har två och säljer båda ) , aldrig använd därav i nyskick ☺️
Svart kofta med volangdetalj - Säljer en svart kofta med snygga volangdetaljer längs kragen och knappar framtill. Koftan har lång ärm och en croppad passform som ger en trendig look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool vibe.
Intimissimi tröja - Säljer mörkblå Intimissimi tröja som ej kommer till användning ❤️
Beige kofta från Gina Tricot XS - Säljer en beige kofta från Gina Tricot i storlek XS. Koftan har v-ringad hals, långa ärmar och knappar framtill i samma färg som tyget. Säljer då den inte kommer till användning. Den är i bra skick.
Stickad tröja i mohair-mix  - En stickad tröja köpt i Italien. Uppskattad storlek S. Material: 40% akryl, 30% polyamid, 30% mohair. Otroligt mjuk! Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Ami Paris tröja  - Säljer en marinblå hoodie från Ami Paris med vit hjärtlogga och bokstaven A på bröstet. Tröjan har huva med snörning, ribbade muddar och magficka. Materialet är mjukt och stickat, perfekt för kyliga dagar. Stilren och modern design som sticker ut.