Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå sweatshirt från Morris - Säljer en grå sweatshirt från Morris med vit broderad logga framtill. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och är långärmad. Perfekt för chill dagar och enkel att matcha med jeans eller joggers.
Grå sweatshirt från Morris - Säljer en grå sweatshirt från Morris med texten 'Morris' och en brittisk flagga på framsidan. Tröjan har långa ärmar och en rund halsringning. Perfekt för en avslappnad stil.
Grå sweatshirt från Morris - Grå sweatshirt från Morris med tryck och broderad logga på bröstet samt siffran 8 på ärmen. Klassisk rund halsringning och ribbade muddar. Perfekt för en avslappnad stil.
Grå sweatshirt från Morris - Säljer en stilren grå sweatshirt från Morris med mörkblå text och emblem på framsidan. Tröjan har långa ärmar och rund halsringning. Skick: 7/10. Storlek: (M)
Grå sweatshirt från Morris - Säljer en grå sweatshirt från Morris med broderad logga och brittisk flagga på bröstet. Tröjan har rund hals, långa ärmar och ribbade muddar. Perfekt för en chill och stilren look.
Grå sweatshirt från Morris - Säljer en snygg grå sweatshirt från Morris i storlek M. Tröjan har ett tryck med Morris-loggan i marinblått på framsidan. Den är i bra skick och perfekt för både höst och vår. Mjuk och bekväm med långa ärmar och ribbade muddar.
Grå sweatshirt från Morris - Säljer en stilren grå sweatshirt från Morris med ett litet emblem på bröstet. Tröjan har en klassisk rund halsringning och långa ärmar. Perfekt för en avslappnad look.
Grå sweatshirt från Morris - Säljer en stilren grå sweatshirt från Morris med texten 'Morris' och en brittisk flagga på framsidan. Tröjan är storlek M, skick 8/10. Tveka inte att skriva.      💯
Valter

Grå sweatshirt från Morris

Storlek: M
Märke: Morris

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En grå sweatshirt från Morris | skick : 9/10 - storlek: M - nypris: 1400 - mitt pris: 200 - skriv för fler frågor eller funderingar👍 pris kan diskuteras

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit stickad kofta - Superfin vit stickad kofta med v-ringning och dekorativa knappar framtill. Koftan har långärmad passform och är figurnära med snygg ribbad struktur. Perfekt att slänga över ett linne eller topp för en fräsch look.
Stickad kofta - Superfin och helt slutsåld (i alla färger) kofta från Gina tricot! Säljer i storlek XS och färgen beige, har aldrig använt den så därav säljer jag, för bra pris då den är populär 💗kan även tänka mig att byta mot en vit.
 Stickad tröja med volangärm - Super fin stickad tröja från Arket med volangärmar. Inga defekter!
Ljusrosa stickad tröja - Supermysig ljusrosa stickad tröja med oversized passform och långa ärmar💓💓💓
Svart stickad tröja från Valentino - Snygg svart stickad tröja från Valentino med stor vit logotyp över bröstet och ärmarna. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och lång ärm. Perfekt för dig som vill ha en statement piece i garderoben.
Nelly vit stickad omlottkofta med twist - Nellys nya supermjuk vit stickad kofta med omlott och twistad detalj framtill. Den är helt ny använd bara 1 gång och jag säljer den för att den inte riktigt passade mig och det gick inte att returnera den💞Nypris 399kr!
bikbok kofta - så fin, aldrig använd❤️