Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Morris Sweatshirt Mörkblå - Skick 8,5/10 syns på bild / Storlek S men passar även liten M / Modellen är 185 cm / Bara att höra av dig vid frågor och intresse!
Morris mörkblå sweatshirt - Mörkblå sweatshirt från Morris med vit logotyp och text på bröstet. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och är tillverkad i mjukt material. Perfekt för en avslappnad och stilren look.
Mörkblå cardigan från Morris - Snygg mörkblå cardigan från Morris med guldfärgad logga och emblem på bröstet. Tröjan har knäppning framtill med bruna knappar och två fickor. Perfekt för dig som gillar klassisk och stilren design.
Mörkblå sweatshirt från Morris - Mörkblå sweatshirt från Morris med rund halsringning och diskret broderad logga på bröstet. Klassisk passform och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en clean och stilren look. Nypris 1100kr hör av er vid funderingar!😊
Mörkblå sweatshirt från Morris - Snygg mörkblå sweatshirt från Morris med broderad text 'Morris Sporting Club' och dekorativa linjer över bröstet. Klassisk rund halsringning och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad och stilren look.
Mörkblå pikétröja från Morris - Säljer en klassisk mörkblå pikétröja från Morris med korta ärmar och tre knappar framtill. Tröjan är i mjukt material och har en stilren krage. Perfekt för dig som gillar en clean och tidlös look.
Mörkblå sweatshirt från Morris - Mörkblå sweatshirt från Morris med vit broderad logga och brittisk flagga på bröstet. Klassisk rund halsringning och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig look.
Mörkblå Morris Ulltröja - Säljer en sjukt nice mörkblå Morris tröja i materialet ull. Tröjan är i bra skick utan nåra defekter och är i strl M men sitter som en S. Hör gärna av er vid frågor elr funderingar!!
Mörkblå kofta från Morris
Mörkblå kofta från Morris - 0 Mörkblå kofta från Morris - 1 Mörkblå kofta från Morris - 2

Mörkblå kofta från Morris

Storlek: M
Märke: Morris
Färg: Blå
Skick: Nytt skick

850 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en stilren mörkblå kofta från Morris i 100% merinoull. Koftan har dragkedja framtill, ribbade muddar och en liten broderad logga på bröstet. Perfekt för lager-på-lager och passar till många olika outfits.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart dunjacka från Morris Stockholm - Säljer en svart dunjacka från Morris Stockholm med quiltad design och guldfärgad logotyp på bröstet. Jackan har dragkedja framtill och stårkrage. Perfekt för kalla vinterdagar och snygg att matcha med jeans eller sneakers.
Gul stickad tröja från Morris - Snygg ljusgul stickad tröja från Morris med rund halsringning och diskret logotyp broderad på bröstet. Tröjan är tillverkad i mjukt material och har klassisk passform, perfekt för dig som vill ha en stilren look.
Grå merinoulltröja med zip från Morris - Säljer en stilren grå stickad tröja från Morris i 100% merinoull. Tröjan har halvzip med läderdetalj på dragkedjan, diskret logga på bröstet och ribbade muddar. Perfekt för lager-på-lager och snygg till jeans eller chinos.
Grå stickad tröja från Morris - Snygg grå stickad tröja från Morris i 100% merinoull. Tröjan har rund halsringning, diskret logga broderad på bröstet och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar stilrena och klassiska plagg.
Olivgrön tröja från Morris - Snygg olivgrön tröja från Morris i 100% bomull. Klassisk rund halsringning och diskret broderad logga på bröstet. Perfekt basplagg med ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Brun sweatshirt från Morris - Säljer en brun sweatshirt från Morris med rund hals och ribbade muddar. Tröjan har en liten broderad logotyp på bröstet och en patch nertill. Perfekt för en avslappnad och stilren look.
Ljusblå jeans från Replay - Snygga ljusblå jeans från Replay med klassisk femficksmodell och diskret tvättad look. Jeansen har raka ben och detaljerad bakficka med mörkblå söm. Perfekta för en avslappnad och trendig stil.
Mörkblå skinny jeans replay - Snygga mörkblå skinny jeans med lätt slitning och tvättade detaljer. Jeansen har klassisk femficksdesign och smal passform som sitter tight längs benen. Perfekta till en avslappnad och trendig look.
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →