Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Morris Half Zip - Morris Half Zip säljs pga att jag växt ur den! Ren bomull så även denna passar perfekt till vår och sena sommarkvällar☀️. Skick 9/10 inga defekter storlek S. Bara att skriva för frågor!
Ljusblå half zip tröja från Morris - Snygg ljusblå tröja från Morris med half zip och diskret broderad logga på bröstet. Tillverkad i 100% pima bomull för extra mjuk känsla. Tröjan har långärmad passform och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg. Skriv för frågor
Morris Half Zip - Säljer en sjukt fet Half zip ifrån Morris. Half zipen är i en skön mörkare olivgrön och är i mycke bra skick förutom att nån tråd till lappen i nacken har börjat trilla av men som är väldigt lätt att fixa! Tröjan är i strl S och sitter även som de!! Hör gärna av er vid frågor eller funderingar!!
Morris half zip - Säljer en riktig snygg och trendig morris half zip i toppskick, Storlek S, vid frågor är de bara att skriva!
Ljusblå stickad half zip-tröja Morris - Snygg  stickad tröja från Morris med halv zip.  Storlek M.
Morris half zip - Säljer en riktigt snygg Morris tröja som har en halfzip och är i väldigt bra skick! Skriv om du är intresserad och pris kan diskuteras vid snabb affär!
Beige half zip från Morris - Beige half zip från Morris i Stl S. Tröjan är i 100% merinoull och i toppen skick. Hör gärna av dig vid frågor eller funderingar
Blå Morris half zip
Blå Morris half zip  - 89 Blå Morris half zip  - 90 Blå Morris half zip  - 91 Blå Morris half zip  - 92

Blå Morris half zip

Storlek: S
Märke: Morris
Färg: Blå
Skick: Bra skick

375 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg blå Morris half zip nypris 1800kr storlek L men har krympt i tvätten till s-m, ända defekten är ett håll på framsidan som visas på bild 4 men det har vi sytt ihop igen. Därav defekten dras priset ner till 499

Viggo Thuresson
Viggo Thuresson
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Mörkblå tröja från GANT - Säljer en stilren mörkblå tröja från GANT i mycket bra skick. Tröjan har en liten broderad logga på bröstet och är perfekt för både vardag och lite finare tillfällen. Den är långärmad och gjord i ett mjukt material som känns skönt mot huden. Passar perfekt till jeans eller chinos!
Mönstrad jacka med huva - Snygg jacka med ett unikt mönster i grå och vita toner. Jackan har en praktisk huva och flera dragkedjefickor framtill. Perfekt för kyligare dagar med sin långärmade design. Nypris 2300kr storlek 164
Marinblå  tröja från J.Lindeberg - Merinoull tröja från j lindeberg, storlek M, helt nyskick använt 2 gånger men sedan råkade den utför en tvätt och krymptes därmed inte passar mig. Nypris 1100kr. Den var storlek M men nu passar den s och xs
Blå jeans från Dressman - Snygga blå jeans från Dressman med klassisk femficksdesign och knappgylf. Regular fit men sitter mer åt slim fit. Nypris 700kr. 31/32
  Dondup Jeans  - Snygga blå jeans från Dondup med en klassisk femficksdesign. De har en lätt tvättad look och stängs med knappar. Skick 9/10. Sitter slim fit, säljer pga av att de är för korta för mig.
Mörkblå pikétröja från Morris - Säljer en stilren mörkblå pikétröja från Morris. Storlek s, nypris 999
Grå slim fit jeans  - Säljer ett par grå slim fit jeans från G star rawmed snyggt tvättad look och klassiska fem fickor. Jeansen har raka ben och svart läderpatch bak i midjan. Perfekta för dig som gillar en modern och avslappnad stil.32/34
Liknande annonser
Visa alla