Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Marinblå half zip tröja från Morris - Snygg marinblå tröja från Morris med half zip och liten broderad logga på bröstet. Tröjan har ribbade muddar, hög krage med randig insida och är gjord i mjuk bomull. Perfekt till jeans eller chinos för en clean look.
Mörkblå half zip tröja från Morris - mörkblå långärmad tröja från Morris med half zip och liten broderad logga på bröstet. Nypris 1200. Endast använd ett par gånger
Ljusblå half zip tröja från Morris - Snygg ljusblå tröja från Morris med half zip och diskret broderad logga på bröstet. Tillverkad i 100% pima bomull för extra mjuk känsla. Tröjan har långärmad passform och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg. Skriv för frågor
Morris half zip  - Använd ett flertal gånger dock är tröjan i väldigt bra skick och få tecken på användning finns, pris är diskuterbart vid snabb affär!
Morris half zip - Säljer nu min Morris half zip. Den är använd ca 2-3 gånger och har nu blivit för liten för mig därför säljer jag den. Skick 9/10. Nypris är 1800, men mitt pris är 499🤩 priset ej hugget i sten
Morris Half Zip - Säljer en sjukt fet Half zip ifrån Morris. Half zipen är i en skön mörkare olivgrön och är i mycke bra skick förutom att nån tråd till lappen i nacken har börjat trilla av men som är väldigt lätt att fixa! Tröjan är i strl S och sitter även som de!! Hör gärna av er vid frågor eller funderingar!!
Beige half zip från Morris - Beige half zip från Morris i Stl S. Tröjan är i 100% merinoull och i toppen skick. Hör gärna av dig vid frågor eller funderingar
Blå Morris half zip
Blå Morris half zip  - 89 Blå Morris half zip  - 90 Blå Morris half zip  - 91 Blå Morris half zip  - 92

Blå Morris half zip

Storlek: S
Märke: Morris
Färg: Blå
Skick: Bra skick

375 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg blå Morris half zip nypris 1800kr storlek L men har krympt i tvätten till s-m, ända defekten är ett håll på framsidan som visas på bild 4 men det har vi sytt ihop igen. Därav defekten dras priset ner till 499

Viggo Thuresson
Viggo Thuresson
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Grå omlott kofta - Söt omlott kofta från & other stories. Ena bandet är lite slitet(se sista bilden) och den är lite nopprig
Vit kofta med stora knappar - Säljer en vit kofta med stora bruna knappar och två rejäla fickor framtill. Koftan är stickad och har en avslappnad passform med lång ärm. Perfekt att slänga över en t-shirt för en enkel men snygg look. Den e nopprig så skriv om du vill ha bild på det❣️
Grå kofta från Gina Tricot i alpackablandning - Mysig grå kofta från Gina Tricot i fluffig alpackablandning. Från deras premium kollektion i strl S. Nypris 1199 kr. Säljer för 650. Super skick.
Rosa kofta från Milano Italy - Supersnygg korall/rosa kofta från milano italiy!
Svart träningsjacka från Lululemon - Storlek 4. Snygg svart träningsjacka från Lululemon med figurnära passform. Jackan har guldfärgade dragkedjor framtill och på fickorna, hög krage och långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Köpt på Vinted som helt ny med prislapp, och har själv aldrig använt den.
Beige brun stickad kofta  - Skit snygg!! Storlek m/l men passar mig som brukar ha s och tycker inte att den är s stor❤️slutsåld
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!