Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Morris sweatshirt  - Grå Morris sweatshirt 100% merino wool. Den har dock krympt i tvätten och är mer en XS/ S. Den sitter typ vid naveln på mig som är 180,75 kg. Skulle rekommendera till någon som är omkring 160 ish. Kom med frågor! Den är inte lika mjuk heller längre eftersom den krympt
Morris sweatshirt - Grå sweatshirt från Morris i mycket bra skick!⚜️Storlek: S, men den passar XS. Lite stor i ringningen bara annars finns det inga fel på den!
Morris Sweatshirt - Tja, säljer denna Morris sweatshirt. Storleken på tröjan är S. Mycket bra skick med små tecken på användning som enbart syns vid noga inspektion!
Grå sweatshirt från Morris - Säljer en klassisk grå sweatshirt från Morris med broderad logga och brittisk flagga på bröstet. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en stilren och avslappnad look.
Grå sweatshirt från Morris - Säljer en stilren grå sweatshirt från Morris med ett snyggt tryck i vinrött på framsidan. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad stil.
Grå sweatshirt från Morris - Säljer en stilren grå sweatshirt från Morris med ett litet emblem på bröstet. Tröjan har en klassisk rund halsringning och långa ärmar. Perfekt för en avslappnad look.
Grå sweatshirt från Morris - Säljer en grå sweatshirt från Morris med stora vita bokstäver broderade på bröstet. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar vid ärmslut och nederkant samt en klassisk relaxed fit. Perfekt för en chill och stilren look.
Morris Sweatshirt
Morris Sweatshirt  - 89

Morris Sweatshirt

Storlek: Large
Märke: Morris
Färg: Grå

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Grå tröja i storlek L, knappt använd någonting. I fint skick!

Adam
Adam
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Polotröja Morris - En marinblå polotröja, som är stickad. Använd ett fåtal gånger, och är i fint skick!
Piké J.Lindeberg - Piké från J.Lindeberg, använd en gång. Färgen är Korall/Orange
Piké från Morris - En svart piké från Morris, köpt för ett par år sedan och sparsamt använd!
Les Deux skjorta - En skjorta från Les Deux i Storlek L, använd ett fåtal gånger. Skrynklig på bilderna!
Les Deux skjorta - Les Deux skjorta i storlek medium. Använd 2-3 gånger.
Timberland hoodie - Svart hoodie från timberland, storlek M. Sparsamt använd!
T-shirt Morris - Marinblå T-shirt från Morris, 2-3 år gammal och används en del. Men i fint skick!
Morris heritage skjorta - Grå skjorta från Morris, knappt använd. Storlek M
Ljusgrön stickad tröja med quarter-zip från Only & Sons - Säljer en ljusgrön stickad tröja från Only & Sons med halv quarter-zip och hög krage. Tröjan har lång ärm och ribbade muddar, perfekt för lager-på-lager.
Liknande annonser
Visa alla