Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit hoodie från Morris - Säljer en stilren vit hoodie från Morris med en liten broderad logga på bröstet. Tröjan har en klassisk känguruficka och justerbar huva med snören. Perfekt för en avslappnad stil.
Vit Morris sweater - Säljer en riktigt snygg vit sweatshirt från Morris med trycket ”MORRIS EST 1968” på framsidan. Tröjan har rund halsringning perfekt att bära över en skjorta för en stilren look.
Vit sweatshirt från Morris - Vit sweatshirt från Morris med broderad logga framtill i offwhite. Klassisk rund halsringning, ribbade muddar och lång ärm. Skön och stilren tröja i bomull som passar perfekt till jeans eller chinos.
Vit Morris tröja - Vit Morris tröja i storlek S. Har använts rätt så mycket men är i bra skick fortfarande. Anledning till att jag säljer är att den har blivit för liten.
Vit merinoullströja från Morris - Snygg vit tröja från Morris i 100% merinoull med half zip och hög krage. Tröjan har en liten broderad logga på bröstet och är perfekt för dig som gillar stilrena och klassiska plagg med en modern touch.
Vit tröja från Morris - Säljer en stilren vit tröja från Morris i 100% Pima bomull. Tröjan har en v-ringad design och ett diskret broderat emblem på bröstet. Perfekt för en klassisk och elegant look.
Vit merinoullströja från Morris - Vit stickad half zip tröja från Morris i 100% merinoull. Med snygg brun Morris logga inbroderad. ENDAST använd ca 3 gånger. Nypris 1799kr från Morris Stockholm
Vit Morris tröja - Säljer en stilren vit tröja från Morris med mörkblå text och ett emblem på framsidan. Tröjan har långa ärmar och ribbstickade muddar vid ärmslut och nederkant.✅Perfekt för en stilren look💯 skriv till mig vid frågor och funderingar😊
Emrik Setterborg

Vit hoodie från Morris

Storlek: S
Märke: Morris
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en stilren vit hoodie från Morris med broderad logga på bröstet. Kontakta vid frågor!

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Mörkblå stickad tröja med PARIS-tryck - Mysig stickad tröja från h&m med stor text på där de står Paris. Knappt använt och säljer för jag inte använder den💞
Stickad tröja med bruna detaljer  - En stickad tröja från Jörlevik i storlek One size, sitter som en S/M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Mörkblå finstickad tröja - Snygg mörkblå långärmad topp med breda muddar och markerad midja. Toppen har en djup v-ringning i ryggen, slutsåld i s, xs i butik.
Vit stickad tröja från Neo Noir - Säljer en vit stickad tröja från Neo Noir med svarta dekorativa sömmar längs halsringning, ärmar och nederkant. Tröjan har rund hals och långa ärmar med ribbade muddar.  Använd 1 gång! Nypris ca 600
Beige stickad tröja med knyt från Zara - Snygg beige stickad tröja från Zara med korta ärmar och coolt knytband i midjan. Rund halsringning och ribbade detaljer vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg med en twist.
Svartvit stickad tröja från VILA - Säljer en fluffig stickad tröja från VILA i storlek S. 🖤
Beige polotröja i kashmirlook - Trendig beige polotröja med korta ärmar och bred ribbad krage. Tröjan har en croppad passform och är stickad i ett mjukt material som påminner om kashmir. Använd en gång
Ljusgrå offshoulder stickad tröja Nelly - Säljer denna super fina tröjan från Nelly, aldrig använd och säljer pga att den inte kommer till användning. Storlek S❣️❣️ Orginal pris 399!!!