Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkblå stickad tröja från Morris - Snygg mörkblå stickad tröja från Morris med rund hals och diskret röd broderad logga på bröstet. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant, vilket ger en schysst passform. Perfekt för dig som gillar klassisk stil med en modern touch.
Mörkblå stickad tröja Morris S - Snygg mörkblå stickad tröja från Morris i storlek S i merino ull. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och en liten broderad logga på bröstet. Perfekt för dig som gillar klassisk stil med en modern touch.
Mörkblå tröja från Morris - Säljer en stilren mörkblå tröja från Morris med en snygg passform. Tröjan är även i bomull och är stickad. Hör gärna av er vid frågor och funderingar. Pris kan diskuteras
Mörkblå Morris tröja - Säljer en snygg mörkblå tröja från Morris. Strl M och sitter som M. Tröjan är i mycket bra skick eftersom den har varit väl omhändertagen. Hör gärna av er vid frågor eller funderingar!!
Mörkblå tröja från Morris - Säljer en stilren mörkblå tröja från Morris med tryck på bröstet och en Union Jack-flagga.  Använd kanske 4-5 gånger, köpte den för 1300kr, det finns ett litet hål i den men det syns knappt.
Mörkblå tröja från Morris - Säljer en stilren mörkblå tröja från Morris i 100% pima bomull. Tröjan har en v-ringad design och en liten broderad detalj på bröstet. Perfekt för en klassisk och bekväm look. Tröjan är lite solblekt därmed priset. Hör av er vid minsta fundering!
Mörkblå tröja från Morris  - Säljer en snygg mörkblå tröja från Morris . Den är i bra skick och har en stilren design med ett litet Morris emblem på bröstet. Perfekt för både höst och vinter. Tröjan har långa ärmar och ribbade kanter för en bekväm passform. Passar både till vardags och lite finare tillfällen. Storleken är igentligen L men har krympt till S/M.
Mörkblå stickad tröja från Morris
Mörkblå stickad tröja från Morris - 0 Mörkblå stickad tröja från Morris - 1 Mörkblå stickad tröja från Morris - 2

Mörkblå stickad tröja från Morris

Storlek: S
Märke: Morris
Färg: Blå
Skick: Bra skick

399 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mörkblå stickad tröja från Morris med broderad Union Jack och stor vit logga framtill. Klassisk rund halsringning och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar preppy stil och snygga detaljer.

Leonard Haga
Leonard Haga
(3)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord/instabox prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Stickad kofta  - Säljer denna stickade koftan från hm i storlek S
Svart polotröja  - Säljer en svart polotröja med lång ärm, hög krage och slits nertill. Från Zara, storlek S💖
Rosa sweatshirt från Isabel Marant - Säljer en snygg rosa sweatshirt från Isabel Marant med det ikoniska logotrycket framtill. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en chill och trendig look. Har en mindre fläck, se bild. Storlek 40 men som 36.
Topp från Zara - Fin svart top från Zara🖤säljer direkt för fullt pris, högsta budet ligger på 250
Beige polotröja från H&M, storlek M💖 - Säljer en beige polotröja från H&M i storlek M. Tröjan har en hög, ribbad krage och är stickad med grova muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för kyliga dagar och har en loose passform som ger en avslappnad vibe 🌟 Köpt på plick men säljer då den inte var min stil! Pris kan diskuteras
Svart sipp tröja  - Säljer en svart, figurnära sipp tröja. perfekt att styla över ett linne eller topp. Enkel och clean look som passar till det mesta.
Kofta - Fin stickad kofta, bilderna är från förra ägaren och knappen har tyvärr lossnat men är superfint att stänga den med tex en hårklämma!😇Annars i superfint skick!