Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Olivgrön halvzip-tröja Morris
Olivgrön halvzip-tröja Morris - 0

Olivgrön halvzip-tröja Morris

Storlek: S
Märke: Morris
Skick: Mycket bra skick

650 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Snygg olivgrön tröja från Morris med halvzip och liten broderad logga på bröstet. Tröjan har ribbade muddar och krage, perfekt för lager på lager. Materialet ser ut att vara mjukt och tunt, troligen bomull eller ullblandning.

C.Lagerströmarn
C.Lagerströmarn
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart HOODRICH hoodie med fågeltryck - Svart hoodie från HOODRICH med vit logga och två vita fåglar tryckta på bröstet. Klassisk huva med dragsko och känguruficka framtill. Liten etikett nertill med HOODRICH-logga och fågelmotiv. Perfekt för en streetwear-look.
Svart regnjacka The North Face - Svart regnjacka från The North Face med huva och hel dragkedja framtill. Jackan är tillverkad i vattentätt DryVent-material och har elastiska muddar vid ärmsluten. Logga på bröstet och DryVent-tryck på ärmen. Perfekt för regniga dagar.
Svart hoodie från Lacoste - Svart hoodie från Lacoste med klassisk krokodillogga på bröstet. Tröjan har huva med dragsko och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en chill och stilren look.
Mörkblå hoodie från Lacoste - Snygg mörkblå hoodie från Lacoste med dragkedja framtill och klassisk krokodil-logga på bröstet. Hoodien har justerbar huva med snören och ribbade muddar vid ärmar och nederkant. Perfekt för en chill och stilren look.
Mörkblå halvzip-tröja från Polo Ralph Lauren - Mörkblå stickad tröja från Polo Ralph Lauren med halv dragkedja och broderad logga på bröstet. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant samt hög krage. Perfekt för en stilren och klassisk look.
Svart pikétröja från Moncler - Klassisk svart pikétröja från Moncler med korta ärmar och vit-röda detaljer på krage och ärmslut. Tröjan har knappslå framtill och Moncler-logga på bröstet. Perfekt för en stilren och sportig look.
Svart ziptröja från NN07 - Svart långärmad ziptröja från NN07 med hög krage och hel dragkedja framtill. Tröjan är i mjukt material och har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad och stilren look.
Liknande annonser
Visa alla