Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Morris half zip
Morris half zip  - 89 Morris half zip  - 90 Morris half zip  - 91

Morris half zip

Storlek: S
Märke: Morris
Färg: Orange

500 SEK

Frakt från 53 SEK
Beskrivning

Använd ett flertal gånger dock är tröjan i väldigt bra skick och få tecken på användning finns, pris är diskuterbart vid snabb affär!

Jacob
Jacob
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Morris half zip - Säljer nu min Morris half zip. Den är använd ca 2-3 gånger och har nu blivit för liten för mig därför säljer jag den. Skick 9/10. Nypris är 1800, men mitt pris är 499🤩 priset ej hugget i sten
Morris Half Zip - Säljer en sjukt fet Half zip ifrån Morris. Half zipen är i en skön mörkare olivgrön och är i mycke bra skick förutom att nån tråd till lappen i nacken har börjat trilla av men som är väldigt lätt att fixa! Tröjan är i strl S och sitter även som de!! Hör gärna av er vid frågor eller funderingar!!
Beige half zip från Morris - Beige half zip från Morris i Stl S. Tröjan är i 100% merinoull och i toppen skick. Hör gärna av dig vid frågor eller funderingar
Brun Morris half zip - Brun half zip från Morris som är i bra skick
Mörkbrun half zip från Morris  - Tröjan är köpt på nk, använd fåtal gånger.
Morris half zip - Säljer nu denna riktigt feta half zipen från Morris. Den är knappast använd och är i nyskick skulle jag påstå. Storlek M men passar S!Nypris 2700 men säljes här för 900! Hör av dig vid frågor eller funderingar!
Morris half zip  - Tjena, säljer nu denna riktigt snygga och populära Morris half zippen i bra skick, inga skador eller likande endast använd, storlek xs och sitter lite litet på mig som är 180, hör av er vid frågor och funderingar🙌🤝
Mörkgrön half zip från Morris - Snygg mörkgrön tröja från Morris med en praktisk dragkedja framtill. Otroligt bra skick då den bara är använd ett fåtal gånger. Tröjan har en diskret broderad logga på bröstet och är perfekt för kyligare dagar. Materialet är merinoull och storleken är S. Nypris ca 1500. Priset är inte hugget i sten och är villig att förhandla
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Creme vit kofta från Gina Tricot - Mysig kofta från Gina i stl S med v-ringning och stora, vida ärmar. Koftan har en croppad passform och stängs med fem knappar framtill. Tillverkad i ett mjukt, stickat material som känns lyxigt och trendigt.
Spets tröja - Skit fin lite tunnare stickad tröja, äldre modell ifrån zara så går inte att köpa längre.
Vit stickad kofta med v-ringning - Mysig vit stickad kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan har ballongärmar som ger en avslappnad vibe. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look. från gina tricot.
Lindex stickad kofta - Använd men fortfarande i väldigt bra skick , brun/beige färg
Grå sweatshirt från Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt med röd VOLTAIRE-text framtill. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad och trendig look.
Hollister grå stickad fodrad kofta/cardigan  - Sjukt snygg jacka/kofta från hollister. Den är fodrad och varm o kan användas både som jacka över en hoodie eller endast som tröja när det blir varmare. Den är använd men i toppskick, storlek S. Tveka inte på o skriva vid fler frågor!
Abercrombie & fitch hoodie  - En hoodie från Abercrombie & fitch i storlek S. Kan upplevas mindre i storlek, likt en XS. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek L. Kan upplevas mindre i storlek, likt en M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!