Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Morris Tröja - Stilren mörkbrun Morris tröja med ett svart tryck. sitter riktigt bra. 100% merinoull. Priset är inte hugget i sten, skriv pm för mer bilder eller info!🤝
Morris tröja - Säljer en stilren brun merinoull tröja från Morris i ett riktigt bra skick inga defekter vid mer frågor kontakta mig pris kan diskutera
Morris tröja - Morris tröja polo
Morris tröja - Hej! Säljer min snygga Morris crewneck då den tyvärr var för liten. Tröjan är gjord av 100% merinoull. Den är liten i storleken så den passar nog bäst på dig mellan 175-182. Den är i ny skick men liten sotter alltså som S/XS. Nypris: 1599. Priset kan diskuteras och vid frågor är de bara o skicka ett dm så löser vi nått!
Morris Tröja - Säljer en stilren brun tröja från Morris i 100% merinoull. Perfekt för kyligare dagar och väldigt skön men säljer av anledningen att den blivit för liten. Storlek M men kan passa mindre storlekar.
Brun tröja från Morris - Säljer en riktigt fet tröja från Morris. Tröjan är i storlek L men passar som en M. Perfekt för en stilren och avslappnad look. Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Morris tröja
Morris tröja - 89 Morris tröja - 90

Morris tröja

Storlek: S
Märke: Morris
Färg: Brun

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Kabelstickad morris tröja i jättefint skick, Knappt använd. Tröjan är ish ljusbrun/beige. Skriv om du har funderingar!

Säljer kläder
Säljer kläder
(27)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Intressekoll på kofta - Intressekoll på denna as snygga kofta💕är osäker på om jag vill sälja den eller inte så kom gärna med bra bud💖
Lila stickad kofta  XS - Kort lila stickad kofta från Gap i storlek XS. Koftan har ett grovt kabelstickat mönster, bred krage och stängs med en stor knapp framtill. Perfekt att slänga över en topp för extra värme och stil.
Stickad kofta med spetsdetalj  - En kofta från Rita Ros Collection i storlek TU (one size), uppskattad till en S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Tröja SoftGoat - Polotröja från SoftGoat! Köpt för ca 1 år sedan men inte använd särskilt mycket och väl omhändertagen, så i bra skick :) Storleken är XL men skulle säga att den är mer som en M (jag på bilden har ofta medium), så väldigt liten i storleken! Skulle inte säga att det går att jämför med en annan medium från SoftGoat då denna också är väldigt kort.
Russemerch hoodie  - Säljer en schysst hoodie från russemerch. Den är i mycket bra skick och i storleken S. Priset är inte hugget i sten och kan diskuteras vid intresse🤩🙌
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek L. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Stickad cardigan - Säljer en tvär fett svart stickad cardigan från Jack & Jones. Storlek S och väl omhändertagen. Vid fler frågor och funderingar är det bara att höra av sig