Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rödvit mönstrad kofta från Mywear - Säljer en röd och vit kofta från Mywear med snyggt geometriskt mönster. Koftan är långärmad och har en klassisk passform. Perfekt för dig som gillar stickade plagg med lite retrovibe.
Mönstrad kofta från Isolde - Säljer en snygg kofta från Isolde med ett unikt mönster i rött och grått. Koftan har en dragkedja framtill och två praktiska fickor. Perfekt för att hålla sig varm och stilren under kyligare dagar.
Mönstrad kofta - Säljer denna super fina unika koftan/cardigan, lik tröjan på första bilden från Odd Molly! Blommigt mönster 😎Mycket lik i modell och färgerna! ❤️❤️‍🔥 Aldrig använd ⭐️ Från märket Isolde 🤩 Original pris ca 500kr
Mönstrad kofta - Fin mönstrad kofta
Mönstrad kofta  - Säljer denna supersöta odd Molly liknande kofta🤍 köpt på Chelsea i Göteborg i storlek xs/s och är knappt använd
Mönstrad kofta - Jättefin och mysig kofta med fint mönster, perfekt till hösten och vintern!💖
Mönstrad kofta - Säljer denna mönstrade vit/beiga koftan från Lindex. Har använt den en hel del för några år sedan, men nu har den bara legat i garderoben! Skriv vid frågor eller fler bilder😊
Mönstrad kofta  - Kofta utan knappar. Storlek S
Mönstrad kofta
Mönstrad kofta - 89 Mönstrad kofta - 90 Mönstrad kofta - 91

Mönstrad kofta

Storlek: XS

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En cool mönstrad tunn kofta med blåa, gula och röda paraplyer på. Står ingen storlek men sitter som en XS. 🍀

annanordstrom
annanordstrom
(8)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Marinblå stickad kofta  - Superfin marinblå kofta från Cubus i storlek S. Koftan är stickad och stängs med knappar framtill. Perfekt att slänga över en topp för en chill look.
Randig kofta från Zara med pärlknappar - Säljer en mörkblå och vit randig kofta från Zara med snygga pärlknappar framtill. Storlek s. Den saknar en knapp (syns inte på de första bilderna då de togs innan knappen föll), det syns knappt när tröjan är på! För bild gå till sista! Slutsåld kofta!! 💗💗
Vit och blå stickad tröja - Säljer en supermjuk och fluffig stickad tröja med vita och blå ränder. Säljer för att jag inte får användning av den. Köpte för några månader sen på Vinted. Den har ingen lapp kvar så jag vet inte vart den är ifrån. 💕 Skriv om frågor!
Beige stickad tröja från Lindex  - Säljer en mysig beige stickad tröja med korta ärmar och ribbad struktur. Perfekt för lager-på-lager under kyligare dagar. Tröjan har en hög krage som ger extra värme och stil. Lånad bild🥰
Vit kofta med knappar och v-ringning - Säljer en stilren vit kofta med v-ringning och dekorativa knappar framtill. Koftan har långärmad design och lätt croppad passform som ger en snygg siluett.
Beige kabelstickad tröja Morris M - Säljer en ljusgrå kabelstickad tröja från Morris i 100% merinoull. Tröjan har rund hals, lång ärm och ett broderat Morris-emblem på bröstet. Perfekt för dig som gillar klassisk och stilren look med extra mjuk känsla. Storleken är M och den passar runt 170-180