Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Leopard kofta
Leopard kofta - 89 Leopard kofta - 90

Leopard kofta

Storlek: S
Färg: Brun

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna otroligt coola kofta

Tilda
Tilda
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Leopard kofta - Intresse komma på denna ur snygga koftan då den inte kommer till användning alls typ.. storlek S! Säljer vid högt pris! 🐆‼️💗 skriv vad ni hade kunnat lägga så kan priset diskuteras!!
Leopard kofta - Kofta med leopard mönster🐆
Leopard kofta  - Lepiard kort kofta st 38 från hm  finns i majorna
Leopard kofta - Så himla fin blå leopard kofta från Lindex, men är osäker om jag vill sälja❤️Säljer vid ett bra pris! Har lossnat en knapp, men tycker inte det för något. Storlek M
Leopard tröja - Säljer denna eftersom den inte är min stil. Den har inga defekter🩷
Leopard kofta - Bra skick och knappt använd❤️
Leopard kofta - Helt oanvänd leopardmönstrad kofta från voyelles i storlek S!
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XL barn, vilket motsvarar en vanlig S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Grå sweatshirt Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt från Zadig & Voltaire med röd text och tryck framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och avslappnad passform. Perfekt till jeans eller mjukisbyxor för en chill look. Några paljetter som lossnat
Mörkbrun stickad tröja - Mysig mörkbrun stickad tröja med rund halsringning och långa ärmar. Tröjan har ribbstickade muddar vid ärmslut och nederkant, perfekt för lager-på-lager-stil. Enkel och stilren design som passar till det mesta. Är klippt längst ner för den va jätte lång innan
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Gul kortärmad kofta med knappar - Söt ljusgul kofta med korta ärmar och pärlemorknappar framtill. Koftan har en mjuk, fluffig struktur och är något croppad i modellen. Perfekt att bära över ett linne eller t-shirt för en avslappnad look! Pris kan diskuteras 💛💛
Röd sweatshirt  - Cool röd sweatshirt från zara i storlek S❤️ helt ny med lapp kvar