Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Lila hoodie
Lila hoodie - 89 Lila hoodie - 90

Lila hoodie

Storlek: M
Märke: Lager 157

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hoodie från lager 157 i jättefin pastell lila färg, storlek M men skulle säga att den är som en S. Skön och knappt använd! 155kr ink frakt💕

Nora
Nora
(15)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Lila hoodie från lager 157 - En lila hoodie från Lager 157, knappt använd i storlek M frakt 60kr eller upphämtning i Stockholm
Lila hoodie från H&M - Säljer en rare oanvänd lila hoodie från H&M i storlek M med tryck på framsidan. Den har en klassisk känguruficka och justerbar huva. Perfekt för en avslappnad stil.
Lila hoodie från Northbrook - Säljer en lila hoodie från Northbrook med broderad logga på bröstet. Tröjan har huva med snörning, magficka och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar en chill och avslappnad stil. Jag gissar på storlek S/XS (ser inte ut som en 44)!
GAP hoodie lila - Lila GAP hoodie i stlk M
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit Zara tröja med spetsdetalj - Säljer en vit långärmad tröja med snygg spetsdetalj från Zara! Tröjan har rund halsringning och är i ett mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar en feminin och stilren look. Priset kan diskuteras💞 Skriv för fler bilder och de första två bilderna är ifrån min TikTok💞 Använd en gång.
zara topp - beige halvpolotröja från zara, bild från gamla ägaren❤️
Stickad tröja med text  - En stickad tröja från Springfield i storlek M. Kan upplevas mindre i storlek, likt en S. Köpt i Spanien, pris pga efterfrågan & utbud. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Skit snygg tröja från weekday - Så sjukt snygg tröja från weekday!! Aldrig använd då jag köpte en och fick sedan en exakt lika dan🥰 köpt för 359;- säljer för 200❤️❤️
Rosa stickad kofta - Rosa stickad kofta från pieces i storlek S. Den är köpt på sellpy och säljer då den inte kommer till användning. Pris kan diskuteras🩷
hollister vintage kofta yk2 - mörkblå huvtröja/zip kofta från hollister med rosa tryck. fint skick, stl L men absolut mer som en S💕
Ljusrosa stickad kofta med knappar - Säljer en söt ljusrosa stickad kofta med stora vita knappar och ribbade muddar. Koftan har en croppad passform och långa ärmar, perfekt att slänga över en topp. Enkel och stilren design som passar till mycket. Använt cirka 2 gånger synd inget.