Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Långärmad t shirt - En ribabd långärmad tröja ifrån Gina! Använda 1-3 gånger!💘
Långärmad T-shirt  - Vit långärmad T-shirt aldrig använd
GANT LÅNGÄRMAD T-SHIRT - Riktigt snygg gant tröja som säljs då den tyvärr blivit för liten. Storlek 170/XS. Perfekt att layera med i och med det snygga trycket på bröstet.
Brun långärmad T-shirt topp - Inget att anmärka på
Långärmad T-Shirt | TAYLOR SWIFT. - [OFFICIELL MERCH från hennes hemsida] Svart långärmad tröja från Taylor Swift The Eras Tour med stort tryck av olika bilder på Taylor Swift på framsidan och texten 'THE ERAS TOUR' på båda ärmarna. OBS: Den är i storlek S men upplever den som ganska stor i storleken.
Långärmad t-shirt - Långärmad t-shirt från Pull&Bear i storlek S.
T shirt - Så cool t shirt i collegetröja tyg med tryck på ryggen🙏🏼 I nyskick, kan gå ner i pris vid snabb affär😙
Långärmad fin T-shirt
Långärmad fin T-shirt - 89

Långärmad fin T-shirt

Storlek: M
Märke: NA-KD

25 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Denna är köpt från nakd för typ 2 år sedan, fint skick, använd 2 gånger typ 😊 köpt för 200kr

moaarvidzzon
moaarvidzzon
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Beige alpacka blend omlottkofta från Gina Tricot - Fin omlott tröja, har använt en gång så i nyskick, kom gärna med prisförslag
Ralph lauren tröja - Säljer en mörkblå stickad tröja från Ralph lauren som är i storlek 10-12, säljer denna då den är liten på mig men passade när jag var 13/14 som man kan se på bilden! Priset är lågt då jag vill få den såld snabbt. Pris kan diskuteras!
Merinblå kofta från Samsøe Samsøe - Stilren merinblå kofta från Samsøe Samsøe i topp skick , den har varmt material och passar perfekt under din jacka på vintern . Den är i storlek S men passar M , skriv för frågor eller likande 🤗
Brun stickad kofta med stora knappar -  Säljs ej längre och köpt i primark utomlands därav priset. Den är helt oanvänd med prislappen kvar❣️pris går att diskuteras 🫶
Intimissmi tröja - Den jättefina intimissmi tröjan ett litet hål vid tummen men inte något man tänker på
Beige stickad tröja från Zadig Voltaire med text  - Säljer en beige stickad tröja med svart text 'ROCK' framtill. Tröjan har långärmad design och rund hals. Perfekt för dig som gillar en enkel men cool stil. Passar till jeans eller kjol för en avslappnad look.
Acne Studios longsleeve  - Säljer en helt ny Acne Studios longsleeve tröja I storleken S. Den är helt ny och endast testad. Äkta! Meddela gärna om du är intresserad
Zadig tröja  - Säljer denna eftertraktade zadigtröjan då den tyvärr var för liten, den är använd men i fint skick. Obs bilderna är från förra säljaren. Den är I storlek 14s vilket ska motsvara xs men tycker själv att den är lite mindre. Pris kan diskuteras💗💗💗💗