Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart stickad tröja från NA-KD - Säljer en stilren svart stickad tröja från NA-KD med en snygg dragkedja framtill. Tröjan har långa ärmar och en ribbad struktur som ger en skön passform. Perfekt för kyligare dagar! Lite nopprig men fortfarande fin!
Svart tröja från NA-KD - Säljer en svart tröja från NA-KD i mycket bra skick. Den har en enkel design med vit text på framsidan. Perfekt för en casual look och passar bra till både jeans och kjol. Tröjan är bekväm och har långa ärmar.
Svart tröja från NA-KD - Säljer en stilren svart tröja från NA-KD. Tröjan har en klassisk design med långa ärmar och rund halsringning❣️Den sitter lite croppat
Tröja från NA-KD  - Jätte fin och skön tröja som är använd 2 gånger, den är storlek M men skulle säga att den passar som en S
Svart oneshoulder tröja från NA-KD - Glittrig fin topp! Perfekt som fest topp
Zebramönstrad tröja från NA-KD - Säljer en cool zebramönstrad tröja från NA-KD i beige och svart. Tröjan har långa ärmar och en normal passform, perfekt för att sticka ut i mängden. Den är tillverkad i ett mjukt material som känns skönt mot huden.
Leopardmönstrad stickad tröja NA-KD
Leopardmönstrad stickad tröja NA-KD - 0 Leopardmönstrad stickad tröja NA-KD - 1

Leopardmönstrad stickad tröja NA-KD

Storlek: S
Märke: NA-KD
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

175 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

säljer denna JÄTTEFINA leopardtröjan u superfint skick💞💞

Isabella
Isabella
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
eftertraktad grön och rosa zara kofta - Säljer min superfina gröna och rosa zara kofta (vänster om bilden) 🌟 supersnygg,  knappt använd! Tveka inte om att skriva om ni har frågor 🥰. Andra bilden är min. Priset går att diskuteras 🥰
Zara tröja som inte säljs längre  - Säljer en vit långärmad tröja från Zara med snygg spetsdetalj över magen. Tröjan har rund hals och är gjord i mjukt bomullsmaterial. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist. Passar dig som vill ha något enkelt men ändå unikt.
Intimissimi tröja - Säljer en vinröd intimissimi tröja med spets. Den är i fint skick o ser så gott som ny ut då den inte har några defekter/nåt hål eller är nopprig. Använd endast ett fåtal gånger. Köpt för 489 o säljer för 350❤️❤️
Vit stickad tröja med PARIS-tryck - Mysig vit stickad tröja från Divided med beige text 'PARIS' framtill. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och är långärmad. Perfekt för dig som gillar enkel och trendig stil med en touch av Paris. Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Beige stickad tröja från Zara  - Jättefin stickad tröja från Zara i storlek M men sitter som S/XS då den är liten i storlek. Använd fåtal gånger. Skriv privat för egna bilder, pris kan diskuteras 💗
Hollister zip med foder  - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!