Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Brun tröja
Brun tröja - 89 Brun tröja - 90

Brun tröja

Storlek: XXS
Märke: NA-KD
Färg: Brun

200 SEK

Frakt från 53 SEK
Beskrivning

Brun omlott tröja i superskönt material, knappt använd. Från NA-KD

Clara Åkesson
Clara Åkesson
(1)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Brun croppad ribbad tröja - Säljer en brun croppad tröja med breda, utsvängda ärmar och ribbad struktur. Tröjan har V-ringning och är gjord i ett mjukt stickat material. Perfekt för dig som gillar trendiga och bekväma plagg.
Brun ribbad långärmad tröja - Snygg brun ribbad tröja med v-ringad hals och långa ärmar. Tröjan har en slim passform och är tillverkad i ett glittrigt material som ger en extra touch. Perfekt att styla med jeans för en cool look. Lånad bild 💞💞
Brun ribbad långärmad tröja - Säljer en brun långärmad tröja med ribbad struktur och v-ringad krage. Tröjan har en snygg, figurnära passform och är perfekt för lager-på-lager. Enkel att matcha med både jeans och kjol.
Brun långärmad tröja - Säljer min bruna långärmade tröja från NA-KD i storlek S. Den är i bra skick och ganska sparsamt använd. Säljer pga att den inte längre används 💗
Brun tröja - En tröja från Gina tricot som ej kommer till användning. Bra skick.
Brun ribbad tröja - Säljer en brun ribbad tröja med v-ringning och långa ärmar. Tröjan är croppad och har en glittrig finish som ger den en extra touch. Perfekt för att lägga till lite stil i din garderob.
Brun ribbad tröja från NA-KD - Säljer en brun ribbad långärmad tröja från NA-KD. Tröjan är croppad och har en rund halsringning. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en snygg vardagslook.
Brun tröja  - Storlek xs sparsamt använd, sitter tjat och är brun
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
zara topp - beige halvpolotröja från zara, bild från gamla ägaren❤️
Ljusgrå cropped kofta med knappar - Snygg ljusgrå cropped kofta med långa ärmar och knäppning framtill. Koftan har en enkel, stilren design och är perfekt att bära över ett linne eller t-shirt. Passar till jeans för en avslappnad look.inga defekter bra skick!
Stickad tröja med text  - En stickad tröja från Springfield i storlek M. Kan upplevas mindre i storlek, likt en S. Köpt i Spanien. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Skit snygg tröja från weekday - Så sjukt snygg tröja från weekday!! Aldrig använd då jag köpte en och fick sedan en exakt lika dan🥰 köpt för 359;- säljer för 200❤️❤️
Turkos ribbad kofta med spetskant - Snygg turkos ribbad kofta med v-ringning och vita knappar framtill. Koftan har dekorativa spetskanter längs knäppningen, ärmsluten och nederkanten. Figurnära passform och stretchigt material som ger en trendig look. Liten fläck se bild 2
Vintage kofta från Saint Tropez - Snygg beige/ljusrosa vintage kofta från Saint Tropez med v-ringning och långa ärmar. Koftan har smala ribbade muddar och knäpps med flera små knappar framtill. Tillverkad i ett tunt, mjukt material som sitter figurnära och passar perfekt till lager på lager. Saknas en knapp men inget man tänker på🤍🫶🏼
Stickad tröja  - Säljer denna stickade tröjan från hm i storlek s