Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Offshoulder  - Offshoulder stickade tröja jättemysig o fin
Offshoulder  - Jätte bra skick använd 1-2 gånger då den va lite för stor och inte tyckte den var min stil köptes för ungefär 300kr eftersom den är helt ny så säljs den för 250kr (bilderna är inte mina)
Off shoulder - Off shoulder fin tröja från H&M använt 3 gånger jättefin💘💘
Offshoulder topp - Väldigt bra skick från zara
Offshoulder topp - Långärmad topp med offshoulder och omlott-detalj över bysten. Toppen har en tight passform och är tillverkad i mjukt, stretchigt material som sitter snyggt på kroppen.
Offshoulder tröja - Cremevit tröja från Subdued i tunt material. Lite kort på mig som är 180, men borde passa bra på någon kortare. Lite mörkare på ena armen, men borde komma ut med tvätten. Inte använt särskilt ofta.
Mörkgrå offshoulder tröja - Snygg mörkgrå offshoulder tröja med långa ärmar. Perfekt för en stilren look med en mjuk och bekväm känsla. Passar bra till både jeans och kjol. Ny pris 499 kr
Stickad offshoulder tröja - Storlek xs men är väldigt oversized. Inga fläckar men det hade fastnat en grej på tröjan därlfr ser de så ut! Köptes för 300kr
Offshoulder
Offshoulder  - 89 Offshoulder  - 90

Offshoulder

Storlek: S/M

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stickad offshoulder från Madlady. Storlek s/m. Aldrig använd.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
 - Svart linne med smala band som korsas i ryggen (se bild 2). Inte använt med än 3 gånger och säljs på grund av att det är för litet. Köparen står för frakt, kan möta upp i Gävle💞
 - Söt klänning i svart. Köpt på H&M i prag. Stl 40 men är betydligt mindre. Jag skulle säga 36/38. Bruna knappar, går att knäppa upp hela vägen. Jag är 163, säljer pga för liten.
 - Ljusblå shorts från RaceMarine. Väldigt bra skick och skönt material. Storlek 38 men kan bäras upp av en 36:a pga snörningen. Säljer dessa för att de är för små men väldigt skönt att ha på sig som mys-shorts
 - Väldigt fin topp i ett silkesmaterial, djup urringning som går att justera med en säkerhetsnål. Dragkedja på sidan. Bild 1 visar jag att tyget går omlott, huden syns ej annars ❤️🥰😍
 - Tshirt i offshoulder modell, stor i storleken. fint att ha instoppat (försökte visa på bild 2) i en tight kjol eller ett par jeans.
 - Neon-rosa träningslinne. Sitter löst och är längre i modellen. Skitsnyggt på somrarna när man är lite brun👚💞💕
Klänning i spets - Fin blå klänning med spets
Vida jeans från nakd  - Säljer ett par svarta vida jeans från NAKD. Nypris 499 och väldigt populära på hemsidan. Storlek 38, endast använda ca 3-4 gånger och lite längre på mig som är 163. Blir nog väldigt snyggt att klippa till hål eller slits på dem!
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →