Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit ribbad kofta med knytband - Superfin vit ribbad kofta med knytband fram och bak. Koftan är croppad och har lång ärm, perfekt att styla över ett linne eller klänning. Mjuk och mysig känsla.Använt en gång.säljer på grund av att jag  aldrig använder den
Vit kofta med knytband - Söt vit kofta med långa ärmar, knytband framtill och volang nertill. Skriv om ni har frågor eller vill ha bild hur den sitter på!
Vit kofta med knytband - Fint
Vit omlottopp med knytband - Snygg vit omlottopp med långa ärmar och knytband i midjan. Toppens v-ringning och figurnära passform ger en clean och stilren look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en fräsch vibe.
Vit omlottopp med knytband - Snygg vit omlottopp med v-ringning och knytband i midjan. Köpt från Nelly. Storlek L men skulle säga att den när mer M🥰
Vit ribbad kofta med knytband - Superfin vit kofta från Bik Bok med ribbad struktur och långa ärmar. Den har snygga knytband framtill och en lätt vågig kant nedtill. Perfekt att slänga över en topp för en chill och stilren look.
Vit kofta - Kofta från Nelly i strl S. Bara använd fåtal gånger så mkt bra skick! Nypris 300
Vit omlottkofta med knytband - Säljer en vit omlottkofta med långa ärmar och knytband i midjan. Koftan är gjord i mjuk bomull och har en enkel, clean look som är lätt att matcha med olika outfits. Perfekt för dig som gillar stilrena och bekväma plagg.
Vit stickad kofta med knytband
Vit stickad kofta med knytband - 89 Vit stickad kofta med knytband - 90

Vit stickad kofta med knytband

Storlek: S
Märke: Nelly
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en söt vit stickad kofta med knytband framtill. Koftan har långa ärmar och en volangdetalj vid nederkanten. Perfekt för en mysig och stilren look. Från Nelly och endast använd en gång! Jätte mysig❤️ hör av er vid frågor, jag postar så snart jag kan!

E sellout 🎀🦢🫧
E sellout 🎀🦢🫧
(23)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Nelly pyjamas  - Säljer en vit långärmad tröja med små söta mönster i olika färger. Tröjan har en avslappnad passform och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar hemma. Den har en croppad längd och matchar med pyjamasbyxor för en mysig look. Finns en oboy fläck som ej går bort,
Alpacka tröja  - Mysig brun kofta med fluffig känsla och v-ringad hals. Koftan har stora, långa ärmar och knäpps med svarta knappar framtill. Perfekt för dig som gillar oversized och chill stil. Materialet känns mjukt och värmande, passar till höst och vinter.
kofta  - kofta med tajt midja
Satin linne - Perfekt skick
Stickad kofta Wera - Säljer denna populära ull kofta från Åhléns (Wera), den är använd ett fåtal gånger och endast tvättad en gång men krympte i tvätten så tröjan är numera i barn storlek! Skriv för fler bilder så kan jag visa hur liten den är, skulle säga att den passar någon som är ca 140cm lång 😊😊 nypris 899, pris kan diskuteras
Grå stickad kofta - Grå trekvartsärmad kofta från Alice Bizous i storlek M. Passar även S. Fint skick. Använd gärna köp nu!
Beige stickad kofta  - Beige trekvartsärmad stickad kofta i fint skick från Mango. Passar S och M. Använd gärna köp nu!