Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Nelly Tröja
Nelly Tröja  - 89 Nelly Tröja  - 90

Nelly Tröja

Storlek: XS
Märke: Nelly
Färg: Blå

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nelly tröja

Elin
Elin
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Tröja nelly  - Baby blå tröja från nelly  Storlek S
Nelly Tröja - Helt ny tröja från nelly! Sitter perfekt på kroppen och jätte skönt material. Har en likadan i blå på min profil. Bara att kontakta mig vid frågor!💕
Mörkblå tröja från Nelly - Mörkblå tröja från Nelly med figur sydd midja och lösa armar. Storlek XS. Den är väldigt stretchig och skön. Säljer då jag ångrar mitt köp då den inte passar mig så bra. Köpt för 300kr och aldrig använd!
Superfin tröja från Nelly - Säljer denna snygga tröja med snörning då den inte kommer till användning. Den är känslig i tyget därav har jag försökt få med defekterna på den 💙 Storlek XS
Tröja nelly - Half zip tröja från Nelly nu pris 700kr. Använd men i bra skick💗
Nelly tröja  - Knappt andvänd
Nelly tröja  - Endast testad 🩷
Nelly tröja med vida armar - Super snygg och stilren långärmad med vida armar från Nelly med prislappen kvar! Säljer då den tyvärr inte satt som jag önskade😊nypris: 299kr
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit kofta från H&M med pärlemorknappar - Mysig vit kofta från Gina med pärlemorknappar framtill. Koftan är stickad, har en croppad passform och långa ärmar. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.
Isabel Marant tröja  - Säljer denna Isabel Marant sweatshirt i storlek 36/S🩷
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek XS. Koftan har djup v-ringning, stora knappar framtill och två fickor. Perfekt att slänga på sig när det är kyligt ute. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Vit ribbad kofta med stora knappar - Säljer en krämvit ribbad kofta med stora mörka knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad, lite boxig passform och är gjord i ett mjukt stickat material. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr