Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Nike tech fleece - Nike tech fleece Storlek S Navy blue
Nike tech fleece  - Mörkblå hoodie med zip från Nike med hel dragkedja och huva. Jackan har svarta detaljer över bröstet och en ficka med dragkedja på ärmen. Tillverkad i bomull och polyester för en mjuk och sportig känsla.
Nike tech fleece  - Skick 7/10, har legat i garderoben ett bra tag nu, det är därför den säljs. Priset går att diskutera
Blå Nike tech fleece  - Säljer en blå Nike tech med dragkedja och huva. Tröjan har en ficka med dragkedja på ärmen och är perfekt för kyligare dagar. Den har en sportig look och är bekväm att bära. Har mitt namn inskrivet på insida lapp.
Nike tech fleece  - Blå nike tech fleece oanvänd storlek L
Nike tech fleece  - Säljer mina barns fleece använda 1 gång nästa som mya
Nike tech fleece - Säljer min marinblåa nike tech fleece för ja inte använder den längre, ganska bra skick den är inte utvättad o har inga fläckar osv, Den är i vuxenstorlek S, den passar om due runt 170-183.
Nike tech fleece hoodie
Nike tech fleece hoodie  - 89 Nike tech fleece hoodie  - 90

Nike tech fleece hoodie

Storlek: Small
Märke: Nike
Färg: Marinblå

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Detta är en blå Nike tech fleece kofta i size S. Bra kvalite och i bra skick.

Simon
Simon
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Randig kofta från Lindex i svart och vitt - Säljer en snygg och mysig kofta från Lindex i storlek M. Koftan är stickad med breda svarta och vita ränder, har v-ringad hals och knäpps med knappar framtill. Perfekt att slänga på sig över en t-shirt för en chill look.
Intimissimi tröja  - Superfin intimissimi tröja med spets i en grå färg. Använd några få gånger! Inga defekter förutom något nopprig men absolut inget man tänker på alls🥰Kan bytas mot typ vilken som helst!
Brun stickad kofta med stora knappar -  Säljs ej längre och köpt i primark utomlands därav priset. Den är helt oanvänd med prislappen kvar❣️pris går att diskuteras 🫶
Gul rutig kofta från Flash Basic - Säljer en ljusgul kofta från Flash Basic i storlek S. Koftan har ett rutigt hålmönster, ribbade muddar och knappar framtill. Modellen är croppad med långärmade ärmar och rundad hals. Perfekt för dig som gillar mjuka pasteller och chill stil.
Alpaca blend knitted top - En beige/brun slutsåld stickad tröja från Gina Tricot med v-ringning och fem snygga knappar framtill. I storlek S använd några gånger.
Cardigan från Massimo Dutti - Säljer en grå stickad hoodie från Massimo Dutti med dragkedja och avtagbar huva . Cardiganen kostar 3500kr av ny men sälj inte längre och många vill ha den!   Pris kan diskuteras vid snabb affär
Hollister topp - Babydoll topp från Hollister storlek S