Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Grå hoodie från Nike
Grå hoodie från Nike - 89 Grå hoodie från Nike - 90

Grå hoodie från Nike

Storlek: S
Märke: Nike
Färg: Grå

150 SEK

Frakt från 43 SEK
Beskrivning

Säljer en klassisk grå hoodie från Nike i storlek S. Den har en dragkedja framtill och en justerbar huva med snören. Perfekt för en avslappnad stil eller träning. Superbekväm och lätt att matcha med allt!

Miranda 712
Miranda 712
(7)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grå hoodie från Nike - Säljer en klassisk grå hoodie från Nike med dragkedja och huva. Perfekt för en avslappnad stil. Den har långa ärmar och en liten Nike-logga på bröstet. Skön och enkel att matcha med det mesta.
Grå hoodie från Nike - Säljer en klassisk grå hoodie från Nike med dragkedja och huva. Perfekt för en avslappnad stil, med praktiska fickor framtill och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Enkelt Nike-logga på bröstet.
Grå hoodie från Nike - Säljer en grå hoodie från Nike med dragkedja och huva. Den har ett svart Nike-logotyp på bröstet och svarta detaljer längs dragkedjan och ärmarna. Perfekt för en avslappnad stil.
Grå hoodie från Nike - Säljer en grå hoodie från Nike i mycket bra skick. Storleken är i XL i barn men skulle säga att den är S/M i normalstorlek!
Grå Nike hoodie - Säljer en klassisk grå hoodie från Nike med vit logga på bröstet. Perfekt för chill dagar eller när du vill ha en enkel och stilren look. Vid snabb affär kan priset diskuteras!
Grå hoodie från Nike S - Säljer en grå Nike hoodie i storlek S med klassisk logga på bröstet. Tröjan har huva, känguruficka och långa ärmar. Perfekt för chill dagar eller när du vill ha en enkel och snygg look. Materialet är mjukt och skönt, troligtvis bomull och polyester. Står xl men passar S
Grå hoodie från Nike - Säljer en grå hoodie från Nike med texten 'Just Do It' på bröstet. Den har en klassisk design med huva och dragsko samt ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad stil.
Grå hoodie från Nike - Säljer en stilren grå hoodie från Nike med klassisk logga på bröstet. Tröjan har en bekväm passform med långa ärmar. Nypris 800kr
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Grå stickad kofta från Zara - Kortärmad grå stickad kofta från Zara med bred krage och en knapp framtill. Koftan har en avslappnad passform och ribbade detaljer vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager på lager och en chill look.
isabel marant tjocktröjja - Isabel Marant Étoile tjocktröja i fint skick, finns ingen lapp på storleken men vad jag minns är den i storlek S. kan tänka mig gå ner i pris vid snabbköp och har 10% rabatt vid köp av bundles!💓
Mörkblå stickad hoodie med knappar - Skitsnygg och unik kofta/hoodie med knappar från Less Worries i storlek S i bra skick
& Other Stories kofta - Så eftertraktad kofta från Other stories! I storlek M men sitter mer som en xs!!💗
Collage tröja med tryck - Jättefib collagetröja med tryck❣️Säljs inte längre
Mörkblå ziptröja från Maison Margiela - Snygg mörkblå stickad ziptröja från Maison Margiela med hög krage och grov struktur. Tröjan har långa ärmar, ribbade muddar och dragkedja framtill. Perfekt för dig som gillar stilrena och exklusiva plagg.
Stickad zip kofta - Jättefin beige/brun stickad zip kofta från Gina tricot. Storlek XS, mycket fint skick 💕Använd cirka 1 gång men kände att den va lite för liten ☀️
Topp med guldknappar - Fin topp med guldknappar, inte i dåligt skick men på bild två så hänger sista knappen ner som jag inte kunnat påverka (tyckte den redan var lite så när jag köpte den) plus en liten slitning på baksidan (sid 4) annars är det inga konstigheter 🫶🏼