Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
  Nike the flecc sett
  Nike the flecc sett - 0

Nike the flecc sett

Storlek: S/M
Märke: Nike
Färg: Beige
Skick: Bra skick

600 SEK

Frakt från 43 SEK
Beskrivning

Säljer setet då jag inte använder det längre storlek S på tröjan och m i byxor det står L på kläderna med e inte i den storlek

Drip_shop
Drip_shop
(19)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Nike the flecc  - Säljer tröjan då jag inte använder den längre storlek xs men kan passa S
Beige sett  från Nike med logga - Snygg beige sett, hoodie från Nike med klassisk vit broderad logga på bröstet. Tröjan har huva med snörning och är tillverkad i mjuk bomullsmix. Perfekt för en chill och sportig look. Mjukisbyxorna likaså.
Grå Nike Tech Flecce - Säljer en äkta Nike Tech Fleece Windrunner Hoodie i färgen Heather Grey med svarta detaljer. Mycket fint skick. Inga fläckar, noppor eller slitage. sömmar är i perfekt skick, endast minimalt slitage på dragkedja. Endast sparsamt använd. Storlek S. Original modell som inte säljs i butik längre. en ganska ikonisk version som Nike inte längre tillverkar
Nike Tech Flecce grön - Säljer denna gröna Nike tech flecce tröja som är i bra skick och hyfsat nyköpt. Nypris 1 200kr. Ett perfekt alternativ för sena sommarkvällar, till våren/hösten, en bekväm tröja när man är hemma.
Unlimited nike tech sett!  - Säljer en snygg Nike tech kofta + byxorna till! från Nike i grått och svart med orange logga på bröstet. Tröjan har dragkedja, huva och reflex  detaljer längs ärmar och bröst. Det finns även reflexer över hela setet! Detta paret går inte att hitta i Sverige utan är köpt i Paris. Använd 1 gång. Köpt för 3999kr
Nike hoodie från Nike med dragkedja - Säljer en Nike hoodie från Nike med hel dragkedja och huva. Tröjan har svarta detaljer längs dragkedjorna och en extra ficka med dragkedja på ena ärmen. Perfekt för en chill och sportig stil.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Ljusgrå cropped kofta med knappar - Snygg ljusgrå cropped kofta med långa ärmar och knäppning framtill. Koftan har en enkel, stilren design och är perfekt att bära över ett linne eller t-shirt. Passar till jeans för en avslappnad look.inga defekter bra skick!
zara topp - beige halvpolotröja från zara, bild från gamla ägaren❤️
Stickad tröja med text  - En stickad tröja från Springfield i storlek M. Kan upplevas mindre i storlek, likt en S. Köpt i Spanien. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Skit snygg tröja från weekday - Så sjukt snygg tröja från weekday!! Aldrig använd då jag köpte en och fick sedan en exakt lika dan🥰 köpt för 359;- säljer för 200❤️❤️
Vintage kofta från Saint Tropez - Snygg beige/ljusrosa vintage kofta från Saint Tropez med v-ringning och långa ärmar. Koftan har smala ribbade muddar och knäpps med flera små knappar framtill. Tillverkad i ett tunt, mjukt material som sitter figurnära och passar perfekt till lager på lager. Saknas en knapp men inget man tänker på🤍🫶🏼
Turkos ribbad kofta med spetskant - Snygg turkos ribbad kofta med v-ringning och vita knappar framtill. Koftan har dekorativa spetskanter längs knäppningen, ärmsluten och nederkanten. Figurnära passform och stretchigt material som ger en trendig look. Liten fläck se bild 2
Stickad tröja  - Säljer denna stickade tröjan från hm i storlek s