Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Ljusblå tröja från NN07
Ljusblå tröja från NN07 - 0 Ljusblå tröja från NN07 - 1 Ljusblå tröja från NN07 - 2 Ljusblå tröja från NN07 - 3

Ljusblå tröja från NN07

Storlek: S
Märke: NN07
Färg: Blå
Skick: Bra skick

170 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en stilren ljusblå tröja från NN07. Tröjan har en klassisk design med rund hals och långa ärmar. Perfekt för en avslappnad look.

Eleganz Closet
Eleganz Closet
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blå tröja från NN07 - Säljer en stilren blå tröja från NN07. Tröjan har en klassisk rund hals och långa ärmar, perfekt för kyligare dagar. Den är tillverkad i ett mjukt material som ger en bekväm passform. Passar utmärkt till både jeans och chinos.
Mörkblå tröja från NN07 - Säljer en snygg mörkblå tröja från NN07 med texten 'NO NATIONALITY' tryckt på framsidan. Tröjan är i en skön blandning av bomull och polyester, perfekt för både vardag och chill. Den har långa ärmar och en klassisk rund halsringning. Perfekt för höst och vår!
NN07 - Mörkblå tröja från NN07, herr. Fint skick utan defekter!
Tröja NN07 - Halloj! Säljer min tröja från NN07 som är i bra skick och endast använd ett fåtal gånger. Den är 9/10 i skick. Hör av dig vid minsta lilla fundering och var inte rädd för att pruta!
Tröja nn07 - Bra skick, storlek M
Mörkblå overshirt från NN07 - Säljer en stilren mörkblå overshirt från NN07 i storlek S. Den har en klassisk krage och två stora fickor framtill. Perfekt för lager-på-lager under höst och vår. Overshirten är i bra skick och passar både till vardags och mer uppklädda tillfällen.😃
Mörkblå ziptröja från NN07 - Snygg mörkblå ziptröja från NN07 med hög krage och hel dragkedja framtill. Tröjan är i ett mjukt bomullsmaterial och har en clean, minimalistisk look som passar till det mesta. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med enkel design.
Mörkgrön tröja från NN07 - Säljer en mörkgrön tröja från NN07, tillverkad av italienskt garn. Tröjan har långa ärmar och en klassisk rund halsringning. Perfekt för en stilren look.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Hollister zip up hoodie  - i storlek S i mycket fint skick kan vara lite nopprig på vissa ställen men ingenting som man tänker på annars bra!
Vit stickad kofta med pärlknappar - Mysig vit stickad kofta med v-ringning och dekorativa pärlknappar framtill. Koftan har ballongärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. 💞💞
Mjuk grå kofta med v-ringning - Säljer en mysig grå kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan har långa ärmar och en avslappnad passform, perfekt att slänga över en topp. Materialet ser ut att vara stickat och ger en skön känsla.
Kortärmad brun stickad kofta - Supersöt Zara stickad kofta 💞💞
Jeffrey Epstein Quarter Zip - Helt ny Eptin Quarter Zip i Marinblå, strl M. Oanvänd och i nyskick. Säljes då den inte kommer till användning. Skickas snabbt vid smidig affär.
Avora kofta - Säljs ej längre