Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Odd Molly Kofta
Odd Molly Kofta - 89 Odd Molly Kofta - 90

Odd Molly Kofta

Storlek: 0
Märke: Odd Molly

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Odd Molly kofta, storlek 0 (alltså som en S). Väldigt fint skick! Finns i Eslöv

Amanda Roseus
Amanda Roseus
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Odd molly kofta  - Ljusgrå odd molly kofta med ljusrosa band
Odd molly kofta - Beige odd molly kofta med grått band
Odd molly kofta - Söt mörkblå mönstrad kofta från Odd molly i väldigt bra skick. Har ett tryck på vänster arm.💙nypris på deras koftor brukar ligga på ca 2000kr. Storlek 0, som en S skulle jag tro
Odd Molly kofta - Supersöt ljusrosa cardigan jacka från Odd Molly med diskret mönster, grå knytrosett framtill och broderad logga på ryggen. Jackan har lång ärm, volangkant nertill och är gjord i mjuk bomullsmix. Perfekt för dig som gillar en feminin och chill stil.
Odd Molly kofta - Säljer denna super söta odd molly koftan!
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Otherstories kofta - Säljer denna superfina eftertraktade koftan från other stories! Säljer då den tyvärr inte kommer till användning, den är i jättebra skick i storlek s. Kom gärna med egna prisförslag eller köp direkt. (första bilen är lånad)
Hollister zip original  - En zip från Hollister i storlek S. Kan upplevas större i storlek, likt en M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Ljusrosa fluffig kofta - Supermjuk och oversized ljusrosa kofta med v-ringning och långa ärmar. Koftan har en enkel och stilren design, perfekt att slänga på sig över en topp. Materialet ser ut att vara fluffigt och mysigt.
Mörkblå långärmad topp Gina Tricot - Säljer en mörkblå långärmad topp från Gina Tricot i storlek XS. Toppen är tight och har en croppad passform med lätt utsvängda ärmslut. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt att styla med jeans eller kjol. Snygg och enkel design som funkar året runt. Använt väldigt få gånger. Har fått en liten gul fläck längst ut på armen men man tänker inte på den
Beige stickad polotröja - Säljer denna stickade polotröjan från other stories i storlek m
Virala Zara tröjan med spetsdetaljer - Helt ny. Storleken är M men passar S-M.
Beige stickad kofta från  - Mysig beige stickad kofta storlek xs/s