Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Orange stickad kofta  - Orange stickad kofta som passar till det mesta. Den är använd ett par gånger men är precis som ny. Perfekt fit till hösten och vinter
Orange stickad kofta - Mjuk och skön, nyskick! Storlek XS men funkar bra på S och kanske även M.
Orange kofta - En orange kofta som ser ut att vara helt ny. Den är slutsåld på Lindex där orginaltrogen är 349 kr.
Orange stickad kofta - Säljer en snygg orange stickad kofta med knappar framtill. Koftan har trekvartsärmar och en croppad passform, perfekt för lager på lager-stil. Passar bra till både jeans och kjol.
Orange oversized stickad kofta - Säljer en röd oversized stickad kofta med djup v-ringning och lång ärm. Koftan har en lös passform och stängs med en liten hake framtill. Perfekt att slänga över en outfit för en chill look storlek M/L även passar XL
Orange kofta - Såså fin kofta från HM⭐️💞 toppskick!!!
orange stickad - Så fin orange stickad tröja! Passar S-L skulle jag säga! Finns inga lappar, väldigt varm!
Orange stickad kofta
Orange stickad kofta - 89 Orange stickad kofta - 90

Orange stickad kofta

Storlek: S
Märke:
Färg: Orange

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Gullig och varm stickad kofta med knappar på framsidan. Sitter lite oversize men är i strl s.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Stickad väst - Mjuk och varm stickad väst med rosetter på sidorna. Kan knytas åt vid sidorna och passar därmed olika storlekar. Perfekt att ha över en tröja.
Lång mintgrön klänning - Lång klänning som funkar perfekt på sommaren eller för att ha som layering plagg. Från weekday i strl 34, men passar 36 också.
Varm stickad kofta - Vintrig kofta som är svartröd. Sitter oversize och är väldigt varm och mysig.
Bruna kostymbyxor - Bruna kostymbyxor i runt material från Bershka. Sitter väldigt snyggt och perfekt längd på mig som är 168cm. På mig faller de över skorna så att det blir flared/wide leg. Strl 38 men skulle säga passa 36 mer.
Levis rutiga byxor - Rutiga blåa byxor i sammetliknande material på utsidan , dock vanliga på insidan så de är bekväma.   Ribcage straight ankle modell
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →