Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Brun hoodie i kashmir från Soft Goat - Mysig brun hoodie från Soft Goat i mjuk kashmir. Tröjan har långa ärmar, huva med dragsko och ribbade muddar. Perfekt för en avslappnad och stilren look. Nypris 3695kr
Beige hoodie i kashmir - Säljer min kashmir hoddie då den aldrig kommer till användning, storlek M sitter som M
Brun hoodie från YZY med huva - Säljer en brun hoodie från YZY den är i helt nytt skick då den är skrynklig pågrund av att den legat i en låda med andra oanvända kläder! PRISER GÅR ATT DISKUTERA!🙌
Brun hoodie med huva och ficka - Jätte skön, brun hoodie med luva. Perfekt till olika tillfällen och lätt att styla. Hör av dig vid några frågor💗
Brun hoodie med huva och ficka - Säljer en enkel brun hoodie med huva och snörning. Tröjan har en stor magficka framtill och är långärmad med ribbade muddar. Perfekt för chill dagar och passar till jeans eller joggers. Materialet känns mjukt och skönt mot huden.
Brun hoodie med huva och ficka - Mysig brun hoodie från Cubus i storlek S. Tröjan har huva med snörning och en stor känguruficka framtill. Perfekt för chill dagar och enkel att matcha med jeans eller mjukisbyxor. Tillverkad i mjuk bomullsmix för extra komfort.
Brun oversized hoodie med huva - Mysig brun hoodie med stor huva och dragsko. Tröjan har en klassisk känguruficka framtill. Perfekt för chill dagar eller när du vill ha en avslappnad stil.
Brun hoodie i kashmir med huva
Brun hoodie i kashmir med huva - 0 Brun hoodie i kashmir med huva - 1

Brun hoodie i kashmir med huva

Storlek: M
Färg: Brun
Skick: Bra skick

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mjuk och stilren brun hoodie från Oscar Jacobson i kashmir. Tröjan har en klassisk huva, ribbade muddar och långärmad passform. Perfekt för dig som gillar en clean look med lyxig känsla. Passar dig som vill ha något skönt och snyggt till jeans eller chinos.

Frank
Frank
(2)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Beige kofta från Wera - Mysig beige stickad kofta med stora knappar framtill och två fickor. Koftan har en relaxed passform och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager på lager under kyliga dagar.
Stickad sipUp  - Mysig ljusblå stickad sipup med dragkedja framtill och breda ribbade muddar. Tröjan har huva med snörning.
Stickad kofta  - Säljer denna stickade koftan från hm i storlek s
Beige kofta med v-ringning och knappar - Jättefin beige kofta från Gina tricot i storlek S. Använd runt två gånger
Edikted jacka, tröja - Säljer då den är för stor💗
Krämvit kofta med knappar - Säljer en krämvit kofta med v-ringning och dekorativa tygklädda knappar framtill. Koftan har långärmad passform och är gjord i ett mjukt stickat material.
Rosa kofta från Milano Italy - Supersnygg korall/rosa kofta från milano italiy!
Hollister zip original  - En zip från Hollister i storlek S. Kan upplevas större i storlek, likt en M. Jag fraktar inom 24h, PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!