Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Oversized kofta
Oversized kofta - 89 Oversized kofta - 90

Oversized kofta

Storlek: M
Märke: Cider
Färg: Flerfärgad

180 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Originalpris 309:-

HoneyDaisy
HoneyDaisy
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Oversized kofta - Fin kofta med farfarsrutor :) den är väldigt stor och får aldrig användning av den, men tror att ngn annan kommer gilla den
Oversized jul tröja - Köpt i london på PRIMARK. Jätte mjuk. Men man ser magen om man lyfter händerna. Köpte förra året och hade på mig den okej mycket men aa. Köpte nya tröjor till nu i jul så
Grön oversized kofta med guldknappar - Mysig grön kofta i oversized modell med stora guldknappar framtill. Koftan har en djup v-ringning och är gjord i ett fluffigt, stickat material. Perfekt att slänga över en topp för en chill look.
Mörkbrun oversized kofta - Mysig mörkbrun kofta med v-ringning och stora knappar framtill. Oversized passform och långa ärmar, perfekt att slänga på sig över en t-shirt eller linne. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Brun oversized kofta med knappar - Mysig oversized kofta i brunt med stora knappar framtill. I storlek S-M men den är stor i storlek💕
Oversized kofta - Jättesnygg creme vit oversized stickad kofta från hm, bilden är från min TikTok då jag ej har så många bilder av den men vill ni ha fler eller har någon fråga kan ni höra av er🥰
Röd oversized kofta med knappar - Mysig röd kofta i oversized modell med rund halsringning och silvriga knappar framtill. Koftan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt att slänga över en t-shirt för en chill look.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Beige cropped kofta från ONLY - Mysig beige stickad kofta från ONLY med v-ringning och stora matchande knappar framtill. Kortare modell med ribbade muddar och lång ärm. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en avslappnad look.
vintage yk2 hollister zip kofta tröja korall  - Superfin korall färgad vintage hollister zip tröja/kofta med blått tryck och glitter. Fint skick och stl S!💕
Zara kofta  - Jättesnygg kofta från Zara som knappt är använd!
Jeffrey Epstein Quarter Zip - Helt ny Eptin Quarter Zip i Marinblå, strl M. Oanvänd och i nyskick. Säljes då den inte kommer till användning. Skickas snabbt vid smidig affär.
Oversized svart stickad tröja - Säljer en oversized svart stickad tröja med lång ärm och avslappnad passform. Den är i ull vilket gör den jättefin i materialet, lite fluffig. Som ny!!
Fodrad Cardigan - Säljer denna stickade cardigan med fodrad insida. Den är storlek L men kan även passa M.         Bredd: 58,5cm, Längd: 70cm, Ärmlängd: 66cm.
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XS. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Mjuk grå kofta med v-ringning - Säljer en mysig grå kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan har långa ärmar och en avslappnad passform, perfekt att slänga över en topp. Materialet ser ut att vara stickat och ger en skön känsla.