Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Peak tröja - Peak performance tröja
peak performance tröja  - super fin tröja med en liten fläck se bild två
peak performance tröja - 170 men passar xs - sparsamt använd
Peak performance tröja - Passar tjej o kille nyskick inga fel mjuk o skön storlek Large
Peak performance tröja - Original priset är 600 men säljs för 250. Skriv vid frågor.
Mörkblå tröja från Peak Performance - Säljer en stilren mörkblå tröja från Peak Performance med deras logga tryckt på bröstet. Tröjan har långa ärmar och en klassisk rund halsringning. Perfekt för en avslappnad stil.
Peak performance tjock tröja  - Det är en dyr tjocktröja i bra skick den är mörkblå med loggan fram och inget på ryggen jag har köpt dem för 700kr
Peak Perdormance tröja
Peak Perdormance tröja - 89 Peak Perdormance tröja - 90

Peak Perdormance tröja

Storlek: M-L
Färg: Marinblå

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Peak Performance fleecetröja m dragkedja.

Karolina
Karolina
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
russemerch - Säljer hela  blåa  sättet tillsammans,  jag är 171cm lång och dom sitter perfekt på mig storleken är i S i upp o nere DEN VINRÖDA FINNS INTE KVAR!!!! Hör gärna av dig om du har frågor eller om priset
Abercrombie & fitch zip med foder  - En zip från Abercrombie & fitch i storlek XS. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Svart kofta med volangdetalj - Säljer en svart kofta med snygga volangdetaljer längs kragen och knappar framtill. Koftan har lång ärm och en croppad passform som ger en trendig look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool vibe.
Stickad Kofta cardigan - Skit skön stickad cardigan perfekt nu på vintern! Storlek Medium! – enkel att matcha och skön att bära. Ett stilrent val, noggrant utvalt med omsorg av A.M.C!  📩 Frågor? Hör gärna av dig! 📲 Följ oss här på Plick för fler uppdateringar. ♻️ Tack för att du handlar mer hållbart med A.M.C Archive!
Beige kofta från Gina Tricot XS - Säljer en beige kofta från Gina Tricot i storlek XS. Koftan har v-ringad hals, långa ärmar och knappar framtill i samma färg som tyget. Säljer då den inte kommer till användning. Den är i bra skick.
Stickad tröja i mohair-mix  - En stickad tröja köpt i Italien. Uppskattad storlek S. Material: 40% akryl, 30% polyamid, 30% mohair. Otroligt mjuk! Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Ami Paris tröja  - Säljer en marinblå hoodie från Ami Paris med vit hjärtlogga och bokstaven A på bröstet. Tröjan har huva med snörning, ribbade muddar och magficka. Materialet är mjukt och stickat, perfekt för kyliga dagar. Stilren och modern design som sticker ut.