Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå Sail Racing ziptröja - Grå ziptröja från Sail Racing med hög krage och broderad logga på bröstet. Tröjan har hel dragkedja framtill och är tillverkad i en mjuk blandning av bomull och polyester. Perfekt för dig som gillar stilren och enkel design.
Ljusgrå ziptröja från Sail Racing - Ljusgrå långärmad ziptröja från Sail Racing med hög krage och dragkedja framtill. Tröjan har en bröstficka med dragkedja och broderad logga på bröstet. Tillverkad i mjuk bomullsmix, perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar.
Ljusgrå hoodie från sail racing - Säljer en ljusgrå hoodie med hel dragkedja och huva med snörning. Tröjan har tre fickor med dragkedja och är långärmad. Perfekt för dig som gillar en clean och sportig stil.
Grå hoodie från Sail Racing - Säljer en grå hoodie från Sail Racing med dragkedja framtill och en extra bröstficka med dragkedja. Tröjan har huva och broderad logga på bröstet samt tryck på ryggen. Perfekt för en avslappnad stil. Ett litet defekt på dragkedjan men den fungerar!
Grå hoodie från Sail Racing - Säljer en stilren grå hoodie från Sail Racing. Tröjan har en klassisk design med en bekväm huva och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad stil.
Grå hoodie från Sail Racing - Säljer en stilren grå hoodie från Sail Racing med dragkedja och logotyp på bröstet. Tröjan har en bekväm passform och är perfekt för kyligare dagar. Den har långa ärmar och en praktisk huva.
Grå långärmad från Sail Racing - Säljer en stilren grå sweatshirt från Sail Racing med tryck på bröstet. Tröjan har långa ärmar och en rund halsringning. Perfekt för en avslappnad stil.
Grå hoodie från Sail Racing - Säljer en grå hoodie från Sail Racing med svart logga på bröstet. Tröjan har huva med dragsko och en stor magficka framtill. Insidan är mjuk och fleecefodrad, perfekt för kyliga dagar. Klassisk och stilren design som funkar till det mesta.
Grå ziptröja från sail racing
Grå ziptröja från sail racing - 0 Grå ziptröja från sail racing - 1

Grå ziptröja från sail racing

Storlek: M
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

249 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg grå ziptröja från sail racing med svarta dragkedjor på fickorna och framtill. Tröjan har hög krage, lång ärm och diskret logga på axeln och är tillverkad i mjuk bomullsmix. Perfekt för chill eller träning.

Freddy
Freddy
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Cardigan rosa Lindex  - Ljusrosa cardigan från Lindex i storlek xs/s, ser ut som ny då den knappt är använd
Svart spetsblus från Gina Tricot XS - Supersnygg svart blus i spets från Gina Tricot. Transparent med blommigt spetsmönster, v-ringning och knappar framtill. Långärmad och figurnära passform, perfekt att styla lager på lager eller som statement-piece.
Burberry Zip Hoodie - Storlek M, men är som storlek S, Helt Ny, Kom privat för fler frågor, Diskuterar helst mått så allt går rätt till.
Ralph Lauren tröja - Tja. Säljer denna sjukt snygga stickade ralph lauren tröjan. Extremt fint skick förutom ett hål som är lagat som inte syns alls (därav priset). Tveka inte på att ställa frågor! 🙌
Stickad Kofta cardigan - Skit skön stickad cardigan perfekt nu på vintern! Storlek Medium! – enkel att matcha och skön att bära. Ett stilrent val, noggrant utvalt med omsorg av A.M.C!  📩 Frågor? Hör gärna av dig! 📲 Följ oss här på Plick för fler uppdateringar. ♻️ Tack för att du handlar mer hållbart med A.M.C Archive!
Kabelstickd kofta från John Henric - Säljer en mörkblå kabelstickad kofta från John Henric i storlek S. Koftan har snygg sjalkrage, fyra knappar framtill och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager-på-lager och chill stil under höst och vinter.
Ljusbeige omlottstickad tröja - Säljer en ljusbeige omlottstickad tröja med v-ringning och volangkant nedtill. Tröjan har lång ärm, knyt i midjan och öppen rygg för en snygg och trendig look. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en chill stil.