Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Peak Performance tröj  - En vit fin tjej tröja av märket Peak Performance. Mycket fint skick och är i storlek S
Peak performance kofta - Jätte fin kofta
Peak performance kofta - En jätte fin peak performance kofta i storlek S. Inga fläckar eller skador. Säljer för den inte kommer till andvänding. Skriv om ni har några funderingar.🫶🏼
 hoodie från Peak Performance - Säljer en  hoodie från Peak Performance med vit logga på bröstet. Tröjan har en klassisk känguruficka och ribbade muddar. Perfekt för en avslappnad stil. Tyvär några som slitningar men det syns knappast
Vit sweatshirt från Peak Performance - Vit sweatshirt från Peak Performance med svart broderad logga på bröstet. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och är långärmad. Mjuk insida och klassisk passform, perfekt för en clean och sportig look.
Peak performance tröja - Säljer denna peak performance tröjan, super bra skick!💕
Peak performance  - Helt oanvänd Peak performance zip hoodie med lappen kvar  Pris går att diskutera
Peak performance
Peak performance  - 89

Peak performance

Storlek: S
Färg: Vit

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En vit peak performance tröja använd fåtal gånger. Finns ej att köpa längre., vid intresse skickas fler bilder! Pris kan diskuteras!!

Ebba
Ebba
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad tröja med polokrage  - En stickad tröja från Feelhoo i storlek One size, sitter som en S/M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Topp från Zara - Fin svart top från Zara🖤säljer direkt för fullt pris, högsta budet ligger på 250
Stickad kofta  - Säljer denna stickade koftan från hm i storlek S
Rosa sweatshirt från Isabel Marant - Säljer en snygg rosa sweatshirt från Isabel Marant med det ikoniska logotrycket framtill. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en chill och trendig look. Har en mindre fläck, se bild. Storlek 40 men som 36.
Svart polotröja  - Säljer en svart polotröja med lång ärm, hög krage och slits nertill. Från Zara, storlek S💖
Lindex Kofta  - Mysig blå kofta från Lindex i storlek XS/S. Koftan är fluffig och stickad. Perfekt för lager på lager och ger en chill vibe till din outfit. Dock är den nopprig och har ett litet hål under armen(se bild 4) ❣️
Lexington stickad tröja - Säljer en tvär fet lexington tröja. Storlek S. Pris ej hugget i sten. Vid fler frågor och funderingar är det bara att höra av sig
Beige polotröja från H&M, storlek M💖 - Säljer en beige polotröja från H&M i storlek M. Tröjan har en hög, ribbad krage och är stickad med grova muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för kyliga dagar och har en loose passform som ger en avslappnad vibe 🌟 Köpt på plick men säljer då den inte var min stil! Pris kan diskuteras