Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkblå Fred Perry pikétröja L - Snygg mörkblå pikétröja från Fred Perry i storlek L. Klassisk design med vit logga broderad på bröstet och vita detaljer på krage och ärmslut. Tröjan har korta ärmar och är gjord i mjuk bomull, perfekt för en clean och sportig look.
Mörkblå pikétröja John Henric L - Säljer en stilren mörkblå pikétröja från John Henric i storlek L. Tröjan har lång ärm, klassisk krage och två knappar framtill. Materialet är mjukt och stickat, perfekt för dig som gillar en clean och enkel look.
Marc O’Polo Denim sweatshirt – mörkblå, strl L (mer som M/S) - Sweatshirt från Marc O’Polo Denim i mörkblå nyans. Storlek L i lappen, men passar bättre som M eller liten S. Bekväm och stilren med broderad logga framtill. Säljes eftersom den blivit för liten.
Mörkblå pikétröja Morris M - Snygg mörkblå pikétröja från Morris i 100% bomull. Tröjan har korta ärmar, klassisk krage och knäppning med två knappar. Stor röd brodyr framtill och Morris-text i rött på ryggen. Perfekt för en stilren och sportig look.
Mörkblå pikétröja Zara Man M - Snygg mörkblå pikétröja från Zara Man i storlek M. Tröjan har små vita broderade fåglar över hela, klassisk krage med vita ränder och tre knappar framtill. Tillverkad i bomull och har korta ärmar med vit rand vid ärmslutet. Perfekt för en clean och stilren look.
Mörkblå pikétröja från Sandö, storlek M. - Snygg mörkblå pikétröja från Sandö i storlek M. Tröjan har klassisk krage, korta ärmar och en stilren design utan mönster. Perfekt för dig som gillar en clean och enkel look. Materialet är mjukt och bekvämt, passar året runt.  Aldirg använd då jag köpte fel storlek, prislapp finns kvar. Nypris: 499 mitt pris: 399
Mörkblå pikétröja John Henric M - Säljer en mörkblå pikétröja från John Henric i storlek M. Tröjan har en klassisk krage, tre knappar och är långärmad. Ass skön me 15 procent cash nu pris är typ 1100 mitt pris 200 kr går att pruta, vid frågor skriv ba, vi löser något
Mörkblå pikétröja 8848 Altitude M - Snygg mörkblå pikétröja från 8848 Altitude med broderad logga framtill och kontrastfärgad grön insida vid kragen. Klassisk krage, kort ärm och två knappar framtill. Perfekt för dig som gillar sportig och stilren look.
Alexander Lewenhaupt

Mörkblå pikétröja Prada - L (sitter som M)

Storlek: L
Märke: Prada
Färg: Blå
Skick: Bra skick

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg mörkblå pikétröja från Prada med klassisk krage och knäppning framtill. Kragen och ärmsluten har röda och vita ränder som ger en sportig vibe. Tröjan är tillverkad i mjuk bomull och har diskret Prada-logga på bröstet.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Beige polotröja med kort ärm - Snygg beige polotröja med korta ärmar och ribbad hög krage. Tröjan är stickad och har en loose passform som ger en chill vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en enkel och trendig look.
Vit stickad tröja med hålmönster - Säljer en vit stickad tröja med hålmönster och rund hals. Tröjan har trekvartsärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant.
Hm mohair tröja  - Superfin stickad tröja får hm. Använd få gånger
Vit stickad polotröja med detaljer - Säljer en vit stickad polotröja med breda ärmar och coola svarta sömdetaljer vid axlarna. Tröjan har en hög krage och grovstickad struktur som ger en chill och trendig vibe. Perfekt för dig som gillar oversized och comfy stil.
Beige hoodie med fuskpäls och dragkedja - Pälsen är påsydd av mig precis som midjan är sydd för att ha en tightare passform, därför tvätta den helst vara för hand. Dragkedjan är dubbelriktad vilket kan göra det lite jobbigt att dra upp den, men den fungerar. Finns även på min vinted, skicka ett dm för fler frågor eller bilder.
Vit kofta med knappar och ballongärm - Säljer en superfin vit kofta med stora ballongärmar och knappar framtill. Koftan är croppad och har en avslappnad passform, perfekt att slänga över ett linne eller topp. Mjuk och skön, passar till både jeans och kjol.
Rosa stickad tröja från Vero Moda - Mysig rosa stickad tröja från Vero Moda i storlek XS. Tröjan har en loose passform, rund hals och långa ärmar. 💗💗💗💗
Marinblå hoodie från Hollister - Säljer en marinblå hoodie från Hollister med vit fluffig huva och broderad logga på bröstet. Tröjan har dragkedja, snörning vid huvan och två fickor framtill. Perfekt för dig som gillar en chill och snygg stil.