Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Prada tröja
Prada tröja  - 89 Prada tröja  - 90

Prada tröja

Storlek: S
Märke: Prada

2000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En äkta Prada tröja 9000kr ny pris säljer 2000 pris kan diskuteras

Johan
Johan
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart tröja från Prada - Säljer en svart äkta tröja från Prada med deras ikoniska röda logga på bröstet. Tröjan är långärmad och i mjukt bomull, perfekt för både vardag och fest. Den har en normal passform och är i nyskick. Passar perfekt för höst och vinter!
Prada tröja  - Storleken S Har använts  Ej sliten inga problem med tröjan
Prada tröja - Storlek S bra skick. pris går diskutera
Prada tröja - Säljs pga fel storlek, den är M men den är mycket mindre än det. Så nästan S. Använd endast några fåtal gånger.
Prada tröja  - En riktig fin och riktig bra kvalite den är o använd köpte den till mig själv men sen så passa den inte den är i st M
Prada tröja - Prada tröja finns i alla storlekar möts endast i gbg annars frakt
Prada tröja - Prada tröja finns i alla storlekar möts endast i gbg annars frakt Instagram namn markes_klader_gbg
PRADA  - Jag säljer nu en jätte fin Prada tröja, i perfekt skick utan några skador använd 3-4 gånger, den har en jätte fin nyans av grön! Fin på tjej och kille men den är till killar egentligen men den är lika fin på tjejer oxå. Vi kan diskutera ett bra pris.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Ljusgrå kofta från Gina Tricot XS - Mysig ljusgrå kofta från Gina Tricot i ullblandning. Koftan har v-ringning, långa ärmar och stängs med fyra knappar framtill. Perfekt för lager på lager och enkel att matcha med olika outfits. Storlek XS
Vit stickad kofta med pärlknappar - Mysig vit stickad kofta med v-ringning och dekorativa pärlknappar framtill. Koftan har ballongärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. 💞💞
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XS. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Hollister grå stickad fodrad kofta/cardigan  - Sjukt snygg jacka/kofta från hollister. Den är fodrad och varm o kan användas både som jacka över en hoodie eller endast som tröja när det blir varmare. Den är använd men i toppskick, storlek S. Tveka inte på o skriva vid fler frågor! Längd: 65 Bröstvidd: 50 Ärm: 66
Vit stickad cardigan - Otroligt snygg beige/vit stickad cardigan från Abercrombie & fitch. Passar perfekt till kallare väder. Modellen är 180cm, 75kg. Priset kan såklart diskuteras
Mörkblå stickad Polo Bear - Här snackar vi kvalitet. Riktigt fin och bra stickad polo bear sweater med den ikoniska polo björnen på magen. Sitter skit bra på S och säkert XS med. Perfekt passform för dig som gillar en fitted look. 🔥
Kortärmad brun stickad kofta - Supersöt Zara stickad kofta 💞💞